Unconference مجازی مرکزی جستجوی جهانی 2022 یک بسته است! | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل

دوشنبه 23 می 2022

Search Central Virtual Unconference 2022 در 27 آوریل امسال برگزار شد. این سومین رویداد از این نوع است.

با بیش از 450 ثبت نام کننده، واضح است که علاقه به یک قالب متفاوت برای رویدادهای مجازی وجود دارد. نمایندگی از 44 کشور وجود داشت.

این اولین باری بود که رویداد را به روی تسهیلگران جامعه باز کردیم. از آنجایی که تقاضای بسیار زیادی برای جلسات پیشنهادی وجود داشت، تصمیم گرفتیم در مجموع 25 جلسه انفرادی را برای مجموع 127 شرکت کننده میزبانی کنیم. ما بازخوردهای مثبت زیادی در مورد اندازه گروه های بحث دریافت کردیم. جنبه دیگری که در بازخوردها به آن اشاره شد این بود که تصمیم به دادن فضا به بحث از طریق ضبط نکردن جلسات و محدود کردن تعداد شرکت کنندگان کمک کرد تا اطمینان حاصل شود که همه شنیده می شوند و شامل می شوند.

برخی از آموخته های جلسات

مجریان ما در طول جلسات خود یادداشت برداری کردند و در اینجا نتیجه گیری می شود:

  • سئو ویدیو یک موضوع جدیدتر برای تیم های محتوا و بازاریابی است و یک جلسه با استقبال خوبی روبرو شد. برای کسانی که به دنبال استفاده حداکثری از محتوای ویدیویی خود هستند، مستندات بهترین شیوه های ویدیویی موجود بینش بیشتری دارد. همچنین اسنادی در مورد نشانه گذاری طرحواره برای دریافت ویدیوها در Google وجود دارد.
  • در جلسه تجارت الکترونیک، بحث اشاره کرد که برخورد با تغییرات محصول یک چالش است همچنین برخورد با ناوبری وجهی می تواند چالش برانگیز باشد زیرا تعداد صفحات برای نمایه سازی و ترکیب صحیح وجوه بر اساس مورد به مورد متفاوت است.

  • در سئوی بین المللی جلسه به این نتیجه رسید که بین المللی سازی و بومی سازی سخت است و نباید به مراحل بعدی توسعه رها شود.
  • در همکاری های رشد ارگانیک و پولی جلسات نشان داد که اغلب بازاریاب‌های ارگانیک و پولی به سمت یک هدف کار می‌کنند، بنابراین تیم‌ها باید به تصویر بزرگ‌تر نگاه کنند تا محتوا و روابط بهتری را با هم بسازند.

  • واقعی بررسی محصول به نظر می رسد از وبلاگ ها و سایت های انجمن راه حلی عالی برای افزایش نرخ تبدیل و جذب مشتریان جدید در ابتدای قیف باشد.
  • در جامعه پیرامون سئو و بازاریابی دیجیتال زنده و سالم است: به نظر می رسد که جامعه بیشتر از یکدیگر حمایت می کند و محتوای مفیدتری را با یکدیگر به اشتراک می گذارد.
  • تصاویر هنوز هم اغلب یک راه عالی برای بهبود سریع سرعت وب سایت با ارائه فرمت های مدرن و کیفیت مناسب برای دستگاه های مختلف ارائه می دهد.

بازخورد از شرکت کنندگان ما

نظرسنجی پس از رویداد ما نشان داد که شرکت‌کنندگان از این رویداد راضی بودند که امتیاز کلی آن 4.65 از 5 است. این انگیزه‌ای برای بررسی تکرار این نوع رویداد در آینده است.

شرکت‌کنندگان همچنین بازخوردهایی مانند عکس زیر برای ما گذاشتند، که نشان می‌دهد این رویدادها قطعاً برای شرکت‌کنندگان و جامعه برای شنیدن صداهایی که معمولاً نمی‌توانیم آن‌ها را بشنویم، ارزشی ایجاد می‌کنند:

“با وجود اینکه من یکی از شرکت کنندگان بی تجربه تر بودم، واقعاً احساس می کردم که بخشی از بحث ها هستم، باید سؤال بپرسم و واقعاً در مدت کوتاهی چیزهای زیادی یاد گرفتم. بیشتر از آنچه قبلاً در یک کنفرانس یاد گرفته بودم.”

خب، بعدش چیه؟

در آینده تعداد بیشتری از کنفرانس‌های مرکزی جستجو وجود خواهد داشت. ما اولین کنفرانس مجازی غیرانگلیسی خود را در ماه آوریل در ژاپن داشتیم و امیدواریم در آینده رویدادهای بیشتری از این قبیل را به ژاپن و به زبان های دیگر چه به صورت آنلاین و چه آفلاین ارائه دهیم. منتظر رویدادهای آینده باشید توییتر یا صفحه رویداد ما!