GitHub Copilot و میمون کد در معرض خطر

(این داستان چند سال پیش نوشته شده است. هنوز پابرجاست، اگرچه من احساس می کنم که اخلاقیات داستان احتمالاً توسط دیگران مخدوش شده است.)

آیا اخیراً وضعیت هوش مصنوعی روبروی مصرف کننده را دیده اید؟ مسخره است داداش

این چیزها واقعاً خوب می شود و در حال بهبود است واقعا به سرعت. این یک چیز جالب برای تماشای توسعه است. حتی سردتر از شرکت در کار! اما پیامدهای شغلی شما چیست؟ یعنی اگر هنوز یکی را دارید.

بیهوده نیست، به نظر من بسیاری از کارمندان فناوری – و بسیار فراتر از آن، همانطور که در پاراگراف های بعدی به یک بخش ناخوشایند خوب اشاره خواهم کرد – واقعاً باید به دقت در مورد نقش هایی که در کار ایفا می کنند فکر کنند.

علاوه بر این، من از هر فردی که در زمینه فناوری کار می‌کند خواهش می‌کنم که صادقانه ارزیابی کند که آیا کلاه‌های عرق‌ریزی که امروز بر سر می‌گذارند، پس از یک سال دیگر از این مسیر بهبود بی‌نظیر، شیک خواهند بود یا خیر. سبک با اولین چیزی که توسعه دهندگان به آن شناخته می شوند فاصله زیادی دارد، بنابراین اجازه دهید کمی به آن توجه شود.

این مقاله، حداقل تا کنون، فرض می کند که شما تا به حال شغلی داشته اید. اگر نه، این مقاله هنوز برای schadenfreude خوب است.

به هر حال، خبرهای خوب و بد در این مقاله گنجانده شده است. من نمی‌خواهم شما را به این زودی بترسانم، پس بیایید با یک قدم به عقب شروع کنیم. من می خواهم بررسی کنم که دقیقاً در کجا هستیم …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور