حمایت از استارت آپ های اروپایی و اسرائیلی که روی هوش مصنوعی و راه حل های آب و هوایی کار می کنند

استارت آپ ها آینده فناوری را شکل می دهند. در سرتاسر اروپا و اسرائیل، کارآفرینان در خط مقدم نوآوری کارهای خارق العاده ای انجام می دهند: تلاش برای حل برخی از حیاتی ترین مسائل پیش روی جهان ما. اما این شرکت‌های پیشگام اغلب برای دسترسی به پشتیبانی، تخصص و ابزارهایی که برای کمک به آنها در مقیاس‌بندی نیاز دارند، تلاش می‌کنند. از آنجایی که کار استارت‌آپ‌ها بسیار مهم است، ما متعهد هستیم که از آنها در سفرهای جذابشان حمایت کنیم – بهترین ابزارها، مربیان و شبکه Google را ارائه کنیم.

امروز، ما در حال راه‌اندازی برنامه‌هایی برای دو برنامه Google for Startups Accelerator هستیم: Climate Change و AI First. این برنامه‌ها برای توانمندسازی استارت‌آپ‌ها با ارائه منابع مورد نیاز برای غلبه بر چالش‌ها و مقیاس‌بندی مؤثر راه‌حل‌ها طراحی شده‌اند.

Google for Startups Accelerator: Climate Change

با مشارکت Google Sustainability و Google Cloud، این برنامه برای استارت‌آپ‌های Seed to Series A در اروپا و اسرائیل طراحی شده است که در حال توسعه فناوری‌هایی برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی و کمک به دستیابی به انتشار خالص صفر – از راه‌حل‌های انرژی تجدیدپذیر تا زباله‌های پیشرفته هستند. سیستم های مدیریت

Google for Startups Accelerator: Climate Change بر استفاده از فناوری ابری، هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای هدایت تلاش‌های پایداری تمرکز دارد. توانایی هوش مصنوعی در تشخیص الگوها، پیش‌بینی و یادگیری باعث می‌شود که به طور منحصربه‌فردی بتواند به بحران آب و هوا رسیدگی کند. گزارش مشترک ما با گروه مشاوره بوستون پیش‌بینی می‌کند که هوش مصنوعی پتانسیل کاهش 5 تا 10 درصدی انتشار گازهای گلخانه‌ای جهانی را دارد.

Google for Startups Accelerator: AI First

هوش مصنوعی با پتانسیل حل مشکلات پیچیده و بهبود کارایی در بخش‌های مختلف، صنایع را متحول می‌کند. گزارش مک کینزی تخمین می‌زند که هوش مصنوعی می‌تواند تا سال 2030 13 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی اضافه کند. با این حال، برای تحقق این پتانسیل، توسعه هوش مصنوعی باید با ملاحظات اخلاقی و تخصص فنی قوی هدایت شود.

طراحی شده برای استارت آپ های مرحله Seed to Series A در اروپا و اسرائیل، با مشارکت Google Cloud و Google DeepMind، Google for Startups Accelerator: AI First برای کمک به رشد مسئولانه استارت آپ ها با هوش مصنوعی، راهنمایی و پشتیبانی فنی را ارائه می دهد. این برنامه از تیم‌های قوی با چشم‌اندازی روشن برای اینکه چگونه هوش مصنوعی و ML می‌توانند مشکلات دنیای واقعی را در تمام صنایع حل کنند، پشتیبانی می‌کند، که در حال ساخت راه‌حل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی و استفاده از هوش مصنوعی و ML به روش‌های دگرگون‌کننده هستند.

در مورد برنامه ها

درخواست برای هر دو برنامه تا 21 جولای باز است و هر دو برنامه در ماه سپتامبر در قالب ترکیبی آغاز می شوند. هر شتاب دهنده 10 هفته ای کارگاه های عملی، مشاوره فردی و پشتیبانی فنی مناسب را ترکیب می کند.

شرکت کنندگان از تخصص هوش مصنوعی گوگل، دسترسی به جدیدترین ابزارها و دسترسی مداوم به مربیان و بنیانگذاران دیگر از طریق شبکه فارغ التحصیلان بهره خواهند برد. این برنامه ها شامل ترکیبی از فعالیت های حضوری و مجازی، مشاوره فردی و جلسات یادگیری گروهی است. حوزه های اصلی تمرکز شامل طراحی محصول، جذب مشتری و توسعه رهبری است. علاوه بر این، استارت‌آپ‌های منتخب از طریق برنامه Google for Startups Cloud، تخصص و اعتبار اختصاصی Google Cloud را دریافت خواهند کرد.

اکنون درخواست دهید

اگر بنیانگذار استارتاپی هستید که روی فناوری‌های تغییرات آب و هوایی کار می‌کند یا با هوش مصنوعی نوآوری می‌کنید، و اگر به دنبال استفاده از محصولات، افراد و بهترین شیوه‌های Google هستید، ما شما را تشویق می‌کنیم که درخواست دهید.

اکنون برای Google for Startups Accelerator: Climate Change و Google for Startups Accelerator: AI First – درخواست دهید و در زیر درباره فارغ التحصیلان برنامه های شتاب دهنده استارت آپ های Google برای ما بیشتر بدانید.

Source link