با Google در فضای باز هوای تازه داشته باشید

با گرم شدن دما و شروع رسمی تابستان در سراسر ایالات متحده، بسیاری از ما از این فرصت استفاده می کنیم تا در فضای باز به گشت و گذار بپردازیم. اگر ماجراجویی در افق دارید، در اینجا دو روش وجود دارد که می توانید از ابزارهای گوگل برای ایمن و سالم ماندن در طول فعالیت های تابستانی خود استفاده کنید.

قبل از خروج، کیفیت هوا را بررسی کنید

هنگامی که از یک مکان جدید بازدید می کنید یا برای فعالیت های خارج از منزل برنامه ریزی می کنید، دانستن شرایط کیفیت هوا می تواند مفید باشد – مانند اینکه آیا به طور غیرمعمول مه آلود است یا خیر. لایه کیفیت هوا را در Google Maps برای اندروید و iOS بررسی کنید تا به شما کمک کند در مورد اینکه آیا پیاده روی ایمن است یا دیگر ماجراجویی در فضای باز، تصمیمات آگاهانه تری بگیرید. شاخص کیفیت هوا (AQI) را خواهید دید، معیاری از سالم بودن (یا ناسالم بودن) هوا، همراه با راهنمایی برای فعالیت های خارج از منزل، آخرین به روز رسانی اطلاعات، و پیوندهایی برای کسب اطلاعات بیشتر.

لایه کیفیت هوا داده‌های قابل اعتماد سازمان‌های دولتی، از جمله آژانس حفاظت از محیط‌زیست در ایالات متحده را نشان می‌دهد. ما همچنین اطلاعات کیفیت هوا را از PurpleAir، یک شبکه حسگر کم‌هزینه نشان می‌دهیم که نمای فرامحلی‌تری از شرایط ارائه می‌دهد. برای افزودن لایه کیفیت هوا به نقشه خود، کافی است روی دکمه در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید، سپس کیفیت هوا را در قسمت جزئیات نقشه انتخاب کنید.

مطالب پیشنهادی  روشی جدید برای تبلیغ کنندگان برای خرید سرصفحه YouTube

همچنین می‌توانید اطلاعات کیفیت هوا را از PurpleAir در نمایشگرها و بلندگوهای Nest مشاهده کنید. پوشش گسترده حسگرهای PurpleAir به این معنی است که افراد بیشتری در ایالات متحده می توانند به طور مستقیم از دستگاه های Nest خود به اطلاعات حیاتی کیفیت هوا دسترسی داشته باشند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور