هنگام سفر با Google Fi، پوشش جهانی بیشتری دریافت کنید

وقتی بعد از یک پرواز طولانی در کشور دیگری فرود می آیید و گوشی خود را روشن می کنید، انتظار دارید که فقط کار کند. رزرو تاکسی، تماس با هتل خود یا اطلاع دادن به عزیزانتان که سالم به آنجا رسیده اید، بدون دردسر است. با Google Fi، مدیریت لحظاتی را که در حال سفرهای بین المللی هستید آسان می کنیم. و امروز، چندین بهبود در پوشش Fi را اعلام می‌کنیم تا به شما کمک کند در انواع بیشتری از تلفن‌ها و در مکان‌های بیشتری متصل بمانید.

به پوشش بین المللی 5G بیشتری دسترسی داشته باشید

ما با افزودن 5G به 26 کشور دیگر و در دسترس قرار دادن آن در تلفن های سازگار سامسونگ، پوشش بین المللی شبکه 5G خود را سه برابر می کنیم. بنابراین، اگر از طرح Flexible یا Unlimited Plus استفاده می‌کنید و Pixel یا گوشی سری گلکسی S22 سامسونگ سازگار دارید، اکنون می‌توانید از سرعت 5G در 39 کشور لذت ببرید.

حتی اگر از یکی از آن دستگاه‌ها استفاده نمی‌کنید، همچنان می‌توانید در بیش از 200 کشور از پوشش 4G با سرعت کامل با Fi برخوردار شوید. اگر از طرح Unlimited Plus استفاده می‌کنید، هیچ محدودیت داده جداگانه‌ای برای پوشش بین‌المللی وجود ندارد – بنابراین در حین سفر، می‌توانید از داده‌های پرسرعت نامحدود تا سقف 50 گیگابایت که در طرح خود گنجانده شده است استفاده کنید. این علاوه بر پوشش سریعی است که در حال حاضر در تمام برنامه های Fi، از جمله 5G سراسری برای تلفن های پشتیبانی شده، دریافت می کنید.

ما به مرور زمان پوشش 5G را به کشورهای بیشتری گسترش خواهیم داد تا بتوانید بدون توجه به اینکه سفر شما را به کجا می برد، در ارتباط بمانید.

از آیفون خود به عنوان یک هات اسپات در خارج از کشور استفاده کنید

برنامه های Flexible and Unlimited Plus ما شامل پوشش بین المللی خودکار در بیش از 200 کشور و منطقه است، بدون نیاز به تنظیم اضافی. و اگر در هر یک از این طرح‌ها تلفن Android دارید، می‌توانید در خارج از کشور از اتصال به نقطه اتصال استفاده کنید. این بدان معناست که می توانید از تلفن خود به عنوان یک نقطه اتصال Wi-Fi قابل حمل برای به اشتراک گذاشتن اتصال اینترنت آن با رایانه لوحی، لپ تاپ یا سایر دستگاه های خود استفاده کنید. اکنون، اتصال اینترنت به نقطه اتصال بین‌المللی در آیفون نیز در دسترس است.

با آیفون خود تماس های Wi-Fi برقرار کنید

اگر تلفن Android روی Fi دارید و در منطقه‌ای هستید که پوشش تلفن همراه شما ممکن است آنقدر قوی نباشد، مانند یک ساختمان بزرگ یا زیرزمینی در مترو، می‌توانید از Wi-Fi برای برقراری تماس‌های تلفنی استفاده کنید. € موجود است. اکنون، ما تماس Wi-Fi را به آیفون می آوریم.

در Android و iPhone، اگر هر دو شبکه Wi-Fi و تلفن همراه در دسترس باشند، Fi تماس شما را روی هر کدام که بهترین اتصال را به شما می دهد هدایت می کند. اگر به خارج از کشور سفر می کنید، تماس Wi-Fi حتی می تواند بسته به کشوری که در آن هستید، هزینه تماس را کاهش دهد.

از طرح تلفن خود ارزش بیشتری دریافت کنید

ما همیشه در تلاش هستیم تا ارزش بیشتری به شما بدهیم، و چند ماه پیش، کاهش قیمت را برای برنامه‌های تلفن نامحدود و به‌روزرسانی‌های ویژگی اعلام کردیم. با به‌روزرسانی‌های پوشش امروزی، هیچ تغییری در قیمت طرح تلفن خود نخواهید دید.

طرح Unlimited Plus فقط از 40 دلار در ماه به ازای هر خط برای چهار خط یا بیشتر شروع می شود و شامل 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری با Google One برای هر نفر در طرح است. اگر به ویژگی های بین المللی نیاز ندارید، طرح Simply Unlimited از 20 دلار در ماه در هر خط برای چهار خط یا بیشتر شروع می شود. اگر از داده های کمتری استفاده می کنید، طرح انعطاف پذیر به شما کمک می کند تا 17 دلار در ماه برای هر خط برای چهار خط برای تماس های نامحدود و پیامک، به علاوه 10 دلار در هر گیگابایت برای داده در داخل و خارج از کشور، صرفه جویی کنید.

چه یک مسافر بین‌المللی باشید یا یک خانواده، همه برنامه‌های ما شامل پوشش سریع، ویژگی‌های حریم خصوصی و امنیتی برای محافظت از اطلاعات شخصی شما، و ویژگی‌های خانواده برای کمک به مسدود کردن تماس با افراد غریبه، تنظیم بودجه داده، اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی خود با اعضای خانواده است. و بیشتر.

برنامه های Fi ما را کاوش کنید تا بهترین گزینه را برای خود بیابید.