به‌روزرسانی Genshin Impact 3.1 را در هر کجا با GeForce NOW پخش کنید

درست در زمان به‌روزرسانی جدید بازی به نسخه 3.1، NVIDIA GeForce NOW یک بار دیگر خود را به بهترین راه برای بازی Genshin Impact از هر کجا و همه جا تبدیل می‌کند، با جوایزی جدید برای مشترکین.

در حالی که Genshin Impact بر روی پلتفرم‌های مختلف از جمله دستگاه‌های تلفن همراه در دسترس است، بهترین مکان برای بازی همیشه در رایانه شخصی است که کنترل‌های قابل تنظیم بهتر، گرافیک با وضوح بالاتر و موارد دیگر را به ارمغان می‌آورد. اما با کمک کمی از GeForce NOW، می‌توانید نسخه کامل رایانه شخصی Genshin Impact را چه در خانه با رایانه رومیزی، چه در مدرسه با Chromebook یا در حال حرکت با تلفن خود دریافت کنید.

مانند نسخه موبایل بازی، GeForce NOW از کنترل‌های لمسی روی صفحه پشتیبانی می‌کند تا مطمئن شوید که Genshin را در بهترین حالت خود حتی بدون کنترلر کامل بازی می‌کنید. در همین حال، با ارتقاء سطح RTX 3080، بسته به دستگاه خود، قادر خواهید بود با حداکثر 120 فریم در ثانیه یا تا رزولوشن 4K بازی کنید.

این هفته نسخه 3.1 Genshin Impact منتشر می‌شود که با سه شخصیت قابل بازی جدید – Candace، Cyno و Nilou – و تلاش‌های داستانی جدید همراه است. فصل سوم The Archon Quest با این به‌روزرسانی ادامه می‌یابد و دو عمل دیگر، یک مکان جدید در سومرو – مقبره پادشاه دشرت – و باس‌های جدید را به همراه دارد. و به لطف GeForce NOW، دیگر لازم نیست وقت خود را برای دانلود آپدیت تلف کنید، زیرا بازی فوراً برای بازی آماده خواهد شد!

برای بزرگداشت این آخرین به‌روزرسانی و تشویق بازیکنان جدید به شیرجه رفتن، NVIDIA به مشترکین جوایز رایگان درون بازی Genshin Impact ارائه می‌کند. کیت شروع جدید – که به محض رسیدن به Adventure Rank 10 باز می شود – شامل 30000 Mora برای خرید تجهیزات جدید، سه Mystic Enhancement Ores برای ارتقاء سلاح ها، و سه نقطه Hero’s Wit برای ارتقاء شخصیت های مورد علاقه شما می باشد. این بسته محدود است و بر اساس اولویت اول ارائه می‌شود، پس همین حالا وارد بازی شوید تا مال خود را بگیرید!

علاوه بر باز کردن پتانسیل گرافیکی کامل Genshin Impact، همان اشتراک GeForce NOW به شما امکان می‌دهد بیش از 1400 بازی مختلف را از کتابخانه موجود خود در استیم، فروشگاه Epic Games و موارد دیگر بازی کنید. یا، اگر تازه شروع به ایجاد کتابخانه بازی رایانه شخصی خود کرده اید، GeForce NOW از بیش از 100 بازی محبوب رایگان برای پخش نیز پشتیبانی می کند.

برای اطلاع از آخرین اخبار در مورد بازی‌ها و به‌روزرسانی‌های GeForce NOW، حتماً مشترک GeForce NOW پنج‌شنبه شوید، در دسترس است توییتر، فیس بوک و وبلاگ رسمی NVIDIA. هر هفته، کتابخانه GeForce NOW با داغ‌ترین بازی‌های جدید و همچنین کلاسیک‌های بی‌انتها گسترش می‌یابد و هر پنجشنبه را پر از شگفتی‌های سرگرم‌کننده می‌کند.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: