آوردن مهارت های هوش مصنوعی مولد به اوکلاهما

برای بیش از یک دهه، گوگل اوکلاهاما را خانه ای با مرکز داده در شهرستان میز نامیده است. از آن زمان، ما بیش از 147000 اوکلاهامن را در زمینه مهارت‌های دیجیتال با مشارکت 100 سازمان در سراسر ایالت سونر، از جمله کتابخانه‌های عمومی، اتاق‌های بازرگانی، کالج‌های محلی و غیره آموزش داده‌ایم.

هوش مصنوعی روش کار ما را متحول می کند: متوسط ​​کارمندانی که از هوش مصنوعی مولد استفاده می کنند روزانه 1.75 ساعت صرفه جویی می کنند.

برای کمک به تعداد بیشتری از ساکنان اوکلاهومان در کسب مهارت‌های ضروری هوش مصنوعی، ما مفتخریم که اعلام کنیم Google قصد دارد دوره آموزشی جدید Google AI Essentials را به بیش از 10000 ساکن بدون هیچ هزینه‌ای ارائه دهد. این دوره آموزشی بدون نیاز به تجربه قبلی است و توسط کارشناسان هوش مصنوعی در Google تدریس می شود که در تلاش هستند تا این فناوری برای همه مفید باشد. در کمتر از 10 ساعت، آنها بیشتر از آموزش دادن به یادگیرندگان در مورد هوش مصنوعی انجام خواهند داد، بلکه به آنها نشان خواهند داد که چگونه از آن در کارهای روزمره خود استفاده کنند. زبان آموزان با استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی مولد برای کمک به توسعه ایده ها و محتوا و سرعت بخشیدن به کارهای روزانه، تجربه عملی کسب می کنند. آنها همچنین یاد خواهند گرفت که چگونه پیام های موثر بنویسند و از هوش مصنوعی مسئولانه استفاده کنند، از جمله شناسایی سوگیری های بالقوه هوش مصنوعی و درک مفاهیم اخلاقی. پس از تکمیل دوره، گواهینامه ای از Google برای اشتراک گذاری با شبکه خود دریافت خواهند کرد.

این برنامه بدون هزینه برای ساکنان اوکلاهما در دسترس خواهد بود و در oklahoma.gov/learnAI قابل دسترسی خواهد بود.

این اعلامیه مبتنی بر مشارکت ایالت با Google در برنامه گواهینامه‌های شغلی Google است. از سال 2022، 85 درصد از فارغ‌التحصیلان گواهی شغلی Google در اوکلاهما گزارش می‌دهند که از طریق این ابتکار شغل پردرآمدی کسب کرده‌اند. گواهی‌های شغلی Google، برنامه‌های آموزشی و گواهی‌نامه‌ای آنلاین هستند که می‌توانند در کمتر از شش ماه تکمیل شوند. آنها به گونه ای طراحی شده اند که مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در بازار کار امروزی را در اختیار زبان آموزان قرار دهند.

ایالت اوکلاهاما با سازمان‌های غیرانتفاعی محلی همکاری‌هایی ایجاد کرد تا پشتیبانی جامعی را برای فراگیران در برنامه گواهی ارائه دهد. شرکای غیرانتفاعی مانند Pivot و Work Ready Oklahoma پشتیبانی هایی مانند مراقبت از کودک، حمل و نقل و در برخی موارد، حقوق «یادگیری و کسب درآمد» را ارائه می دهند تا افراد بتوانند ضمن کسب درآمد، گواهینامه را تکمیل کنند.

وزارت آموزش ایالت اوکلاهاما نیز اخیراً هوش مصنوعی مولد برای مربیان را به این ایالت آورده است. این دوره دو ساعته بدون هزینه که توسط کارشناسان هوش مصنوعی در گوگل با همکاری MIT RAISE طراحی شده است برای کمک به معلمان در صرفه جویی در وقت در کارهای روزمره و افزایش یادگیری دانش آموزان طراحی شده است. مناطق مدرسه ای در سراسر ایالت اوکلاهاما، از جمله مدارس دولتی آدا، مدارس دولتی انید و مدارس دولتی شاونی، قبلاً متعهد شده اند که این دوره را به مربیان ارائه دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آوردن گواهینامه های شغلی Google به ایالت یا مؤسسه آموزشی خود مراجعه کنید grow.google/certificates یا grow.google/ai.

Source link