GDS با وزن 400 میلیون دلار سهام در مراکز داده جهانی | دانش مرکز داده

(بلومبرگ) — به گفته افرادی که با این موضوع آشنا هستند، اپراتور مرکز داده GDS Holdings Ltd. در حال بررسی فروش سهام اقلیت در تجارت بین المللی خود به قیمت حدود 300 تا 400 میلیون دلار به یک شریک استراتژیک است.

مردم گفتند که شرکت زیرساخت دیجیتال مستقر در شانگهای با یک مشاور کار می کند و در حال بررسی فروش حدود 30 تا 40 درصد از سهام این دارایی ها است که خواستند نامشان فاش نشود زیرا اطلاعات خصوصی است. مردم گفتند که شرکت‌های سرمایه‌گذاری و صندوق‌های سرمایه‌گذاری دولتی علاقه خود را به سبد بین‌المللی ابراز کرده‌اند.

GDS بر اساس وب سایت خود، مراکز داده را در چین از جمله در پکن، هنگ کنگ، شانگهای و چنگدو توسعه و راه اندازی می کند. در حال گسترش به آسیای جنوب شرقی است و خدماتی را در یک مرکز داده شخص ثالث در سنگاپور و ایجاد تأسیسات در مالزی و اندونزی ارائه می دهد.

مردم گفتند که مذاکرات ادامه دارد، جزئیات ممکن است تغییر کند و GDS می تواند تصمیم بگیرد که فروش سهام را ادامه ندهد. یکی از نمایندگان GDS بلافاصله به درخواست‌ها برای اظهار نظر پاسخ نداد.

سهام سپرده گذاری آمریکایی GDS بیش از نیمی از ارزش بازار خود را در 12 ماه گذشته از دست داده است و ارزش شرکت را حدود 3.8 میلیارد دلار می کند. بلومبرگ نیوز گزارش داده است که در هنگ کنگ نیز معامله می شود و یک فهرست ثانویه در سنگاپور در نظر گرفته شده است.

زیرساخت های دیجیتال منبع قابل اعتمادی برای فعالیت معامله گران در آسیا در ماه های اخیر بوده است. افراد آشنا به این موضوع گفتند که PT Telkom اندونزی در حال بررسی معرفی سرمایه گذاران به تجارت مرکز داده خود است و می تواند به دنبال ارزش گذاری بیش از یک میلیارد دلار برای این عملیات باشد. بلومبرگ نیوز سال گذشته گزارش داد، بزرگترین بانک های تایلند در حال بررسی فروش سهام Supernap Thailand هستند که می تواند ارزش آن را حدود 800 میلیون دلار کند.

به گفته شرکت امنیت سایبری Resecurity Inc، GDS و ST Telemedia Global Data Center دو سال پیش دچار نقض امنیتی شدند که حدود 2000 مشتری از جمله Wells Fargo & Co و یکی از شاخه های بانک مرکزی چین را تحت تأثیر قرار داد. GDS گفت که وب سایت پشتیبانی مشتری در سال 2021 نقض شد هر دو شرکت گفتند که این وقفه خطری برای سیستم های IT یا داده های مشتریان ندارد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور