Gboard برای Android تنظیم «حساسیت ورودی تلنگر» را اضافه می‌کند

Gboard برای اندروید اخیراً تنظیمی به نام «حساسیت ورودی تلنگر» را برای کاربران ژاپنی ارائه کرده است و نه تایپ کردن با کشیدن انگشت یا سر خوردن.

در تنظیمات Gboard، با رفتن به “Preferences” گزینه جدید “Flick input sensitivity” در پایین صفحه نمایش داده می شود. این به شما امکان می دهد “سطح حساسیت برای ورودی کشویی” را با پنج افزایش تنظیم کنید: کم، متوسط-کم، عادی، متوسط ​​​​بالا یا زیاد.

علیرغم توضیحات کلی، ما تایید کرده‌ایم که این کنترل برای تایپ کردن با سوایپ نیست. (علاوه بر این، هنگام سر خوردن بین پنج سطح تفاوتی وجود ندارد.)

بلکه برای کسانی است که صفحه کلید ژاپنی دارند و از “ورودی تلنگر” استفاده می کنند. اگر زبان پشتیبانی شده اضافه شده باشد، Gboard عاقلانه است که فقط آن تنظیمات ترجیحی را نشان دهد. ظاهر گسترده ممکن است فقط در طول بتا باشد و قبل از یک راه اندازی پایدار تغییر کند.

ما متوجه شدیم که این تنظیم حساسیت ورودی Flick با نسخه 12.0.07.457705062، که نسخه بتای فعلی Gboard است، عرضه شده است. به نظر می رسد این ویژگی بعد از نسخه 11.8 اضافه شده است. در دستگاه‌های پیکسل و سامسونگ که امروز بررسی کردیم که دارای Android 11 و جدیدتر هستند، پخش می‌شود.

اطلاعات بیشتر در Gboard:

دیلان راسل به این مقاله کمک کرد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: