مالتی تسکینگ Galaxy Z Fold 4 ژست جدیدی خواهد داشت

چندوظیفگی یکی از بهترین دلایل برای خرید یک گوشی تاشو، به خصوص سری گلکسی فولد سامسونگ است، و به نظر می‌رسد که بهتر هم می‌شود، زیرا ظاهراً یک ویژگی جدید در حال کار است.

Galaxy Z Fold 4 و Flip 4 برای دریافت «Swipe for Split Screen»

با توجه به سازنده معروف Ice Universe سامسونگ، این شرکت قصد دارد یک ویژگی چندوظیفه ای جدید را در Galaxy Z Fold 4 و Galaxy Z Flip 4 معرفی کند. حرکتی که دسترسی سریع‌تر به چندوظیفه‌ای روی صفحه تقسیم‌شده را امکان‌پذیر می‌سازد.

هیچ اطلاعات روشنی در مورد اینکه این دقیقاً چه شکلی است وجود ندارد، اما جایی برای حدس زدن وجود دارد.

رقبای سامسونگ در فضای تاشو نیز برای سرعت بخشیدن به چندوظیفگی، ژست‌های حرکتی (Swipe) را معرفی کرده‌اند. به عنوان مثال، Oppo روی Find N خود با دو انگشت انگشت خود را به سمت پایین سوایپ می کند تا چندوظیفگی را آغاز کند. Vivo همچنین از یک سوایپ با سه انگشت برای همین کار استفاده می کند. در حالی که مشخص نیست سامسونگ دقیقاً همین کار را انجام دهد یا خیر، منطقی است که فرض کنیم در مسیری مشابه باشد.

بهینه سازی نرم افزاری سامسونگ در سری گلکسی زد فولد، مدت هاست که آن را در زمینه چندوظیفگی در این نمایشگرهای بزرگتر پیشتاز کرده است، با Fold 3 که حداکثر سه برنامه را به طور همزمان روی صفحه ارائه می دهد، برنامه های شناور در ویندوز، و همچنین یک نوار کناری برای سرعت بالا. جابجایی بین برنامه ها

انتظار می‌رود گلکسی زد فولد 4 با این ویژگی چندوظیفه‌ای جدید در ماه آگوست وارد بازار شود. ظاهراً این دستگاه دارای یک لولای اصلاح‌شده است که کوچک‌تر و سبک‌تر است و همچنین امکان ایجاد چین و چروک کمتر در نمایشگر داخلی را فراهم می‌کند. نسبت تصویر دستگاه نیز با یک صفحه نمایش بیرونی گسترده تر و یک صفحه نمایش داخلی مربعی تغییر خواهد کرد.

اطلاعات بیشتر در مورد Samsung Galaxy Z Fold 4:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: