گلکسی زد فولد 4، فلیپ 4 دو برابر فضای ذخیره سازی بیشتری خواهد داشت

گوشی‌های هوشمند تاشو سامسونگ دستگاه‌های ممتازی هستند و به نظر می‌رسد نسل بعدی با فضای ذخیره‌سازی بیشتر، این میزان را دو برابر خواهد کرد. طبق یک گزارش جدید، Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4 فضای ذخیره سازی خود را دو برابر خواهند کرد.

فضای ذخیره سازی Galaxy Z Fold 4 تا حداکثر 1 ترابایت

فضای زیادی برای فعالیت!

بر اساس گزارشی از SamMobileگلکسی زد فولد 4 1 ترابایت فضای ذخیره سازی ارائه می دهد که نسبت به نسخه قبلی 512 گیگابایت ارتقا یافته است. گلکسی زد فولد 2 و زد فولد 3 هر دو با ظرفیت 512 گیگابایت بالاتر بودند، اما در مدل های پایه خود 256 گیگابایت را ارائه کردند. به احتمال زیاد، این با 12 یا شاید 16 گیگابایت رم جفت می شود.

قابل ذکر است، این اولین بار از زمان عرضه گلکسی فولد اصلی که در سال 2019 عرضه شد، خواهد بود که سامسونگ این مقدار فضای ذخیره‌سازی را به صورت تاشو ارائه می‌کند. در Fold 4 هنوز اسلات کارت microSD در دسترس نخواهد بود، اما با وجود 1 ترابایت موجود در آن، یافتن کاربرانی که واقعاً نیاز به توسعه بیشتر داشته باشند دشوار است.

در مورد قیمت، به احتمال زیاد این گزینه بسیار گرانی خواهد بود. Galaxy Z Fold 3 از 1799 دلار در ایالات متحده برای مدل 256 گیگابایتی خود شروع می شود، بنابراین کاملاً واقع بینانه است که انتظار داشته باشیم یک مدل 1 ترابایتی نزدیک شود، اگر از هزینه 2000 دلار فراتر نرود.

گلکسی زد فلیپ 4 نیز دو برابر فضای ذخیره سازی بیشتری دارد

فراتر از 1 ترابایت فضای ذخیره سازی در فولد 4، سامسونگ همچنین ظاهراً قصد دارد فضای ذخیره سازی را در گلکسی زد فلیپ 4 دو برابر کند. در جایی که گلکسی زد فلیپ 3، مدل موفق سامسونگ تاکنون، تنها تا 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی ارائه کرده است، فلیپ 4 در بالاترین سطح قرار خواهد گرفت. با ظرفیت 512 گیگابایت

با در نظر گرفتن این موضوع، گلکسی زد فلیپ 4 در سه نسخه 128 گیگابایتی، 256 گیگابایتی و 512 گیگابایتی عرضه خواهد شد. از نظر قیمت، احتمالاً می‌توان انتظار داشت که این مدل برتر در محدوده 1500 دلار باشد، زیرا مدل پایه احتمالاً از همان برچسب قیمت 999 دلاری مدل قبلی خود شروع می‌شود.

با این حال، صرف نظر از هزینه این گزینه ها، بسیار عالی است که می بینیم سامسونگ منابع بیشتری را پشت سری تاشو خود قرار می دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: