پیش‌سفارش‌های Galaxy Z Fold 4، Flip 4 در راه است تا زودتر ارسال شود

تنها دو روز از رونمایی رسمی سامسونگ از گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 می‌گذرد که تاریخ عرضه آن در 26 آگوست تعیین شده است. با این حال، پیش‌سفارش‌های گلکسی زد فولد 4 و فلیپ 4 در حال حرکت به سمت ارسال هستند. ، اشاره به ورود زودهنگام دارد.

پیش‌سفارش‌های اولیه که می‌توانستند از مشکلات وب‌سایت روز اول سامسونگ جلوگیری کنند، در حال حاضر در ارسال پیشرفت داشته‌اند. طی چند ساعت گذشته متوجه شدیم که سامسونگ امکان لغو پیش‌سفارش‌ها را از وب‌سایت خود بسته است و مدت زیادی بعد از آن، محموله‌ها از طریق FedEx Delivery Manager ظاهر می‌شوند.

هر دو ماکس واینباخ و من می‌بینم که پیش‌سفارش Galaxy Z Fold 4 ما برای ارسال از طریق FedEx آماده است. بهتر از آن، تاریخ تخمینی تحویل 23 آگوست است، سه روز کامل قبل از تاریخ عرضه رسمی سامسونگ. کاملاً مشخص نیست که آیا پیش‌سفارش‌های Flip 4 با همان سرعت ارسال می‌شوند یا خیر – اگر می‌بینید که سفارش Galaxy Z Flip 4 شما قبلاً ارسال می‌شود، نظر خود را در زیر بگذارید و به ما اطلاع دهید!

اگر گلکسی واچ 5 را پیش‌سفارش کرده‌اید، به نظر می‌رسد که این ساعت نیز زود ارسال می‌شود، زیرا سامسونگ لغو لغو آن دستگاه‌ها را نیز قفل کرده است.

ورود زودهنگام گوشی های هوشمند جدید سامسونگ، به ویژه زمانی که از طریق Samsung.com سفارش داده شوند، به هیچ وجه غیر معمول نیست. اما به نظر می‌رسد سامسونگ با دریافت پیش‌سفارش‌های Fold 4 و Flip 4 به سرعت در حال حرکت است.

همچنین، به‌نظر می‌رسد که گلکسی Z Flip 4 نسخه سفارشی قبلاً فروخته شده است، حداقل در سال مسلم – قطعی ترکیبات رنگی با این حال، این نوع به‌ویژه سریع عرضه نمی‌شود، زیرا ابتدا چهار رنگ اصلی برای مشتریان عرضه می‌شود.

هر دو گلکسی زد فولد 4 و فلیپ 4 نسبت به نسل های قبلی خود پیشرفت های اندکی دارند و عمر باتری، کیفیت دوربین و تناسب و پایان کلی را ارتقا داده اند. می‌توانید کار ما را با هر دو دستگاه در اینجا بخوانید و بقیه پوشش‌های ما را در زیر بررسی کنید. سامسونگ همچنان پاداش‌های پیش‌سفارش را برای هر دو دستگاه ارائه می‌کند، از جمله مبادلات تجاری تا 1000 دلار، ارتقاء حافظه رایگان و موارد دیگر.

مکس واینباخ در این مقاله مشارکت داشت.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: