Galaxy Z Fold 4 و Flip 4 چین خوردگی نمایشگر را در تصاویر زنده نشان می دهند

تنها چند روز از معرفی گلکسی زد فولد 4 و فلیپ 4 باقی مانده است، تاشوهای جدید سامسونگ در تصاویر واقعی به بیرون درز کرده است که گزینه های رنگی جدید، چین و چروک نمایشگر و موارد دیگر را نشان می دهد.

Noh_tech امروز در توییتر مجموعه ای از تصاویر را منتشر کرد که نشان می دهد گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 در دست چه به نظر می رسد مانند یک کارمند حمل و نقل تصاویر Fold 4 را در رنگ خاکستری مایل به آبی نشان می دهند، در حالی که Flip 4 در رنگ آبی است.

با Flip 4، این نشت واقعاً جای تعجب ندارد. قطعات فلزی اطراف لولا باریک تر به نظر می رسند، در حالی که لبه ها در مقایسه با Flip 3 کمی صاف تر به نظر می رسند. اما فراتر از آن، این همان طراحی است.

در همین حال، Fold 4 کمی جالب تر است. ناحیه لولا به نظر می رسد بسیار در کنار نمایشگر بیرونی کوچکتر است و همانطور که شایعه شده ظاهر می شود اندکی در دست پهن تر است، اما تشخیص آن بدون نقطه مقایسه دشوار است. در صفحه‌نمایش داخلی، می‌توانیم دوربین زیر نمایشگر را ببینیم، اما تشخیص اینکه آیا چیزی نسبت به Fold 3 با نمایشگر خاموش تغییر کرده است یا خیر، دشوار است.

بزرگترین چیزی که از هر دوی این گالری‌های تصویری می‌توانیم ببینیم، چین‌خوردگی نمایشگر روی Fold 4 و Flip 4 است. همانطور که شایعه شده است، در هر دو دستگاه، چین کمی کوچک‌تر و کمتر به‌نظر می‌رسد. این میتوانست فقط به دلیل تازه بودن این دستگاه ها از جعبه است، اما شایعه شده است که سامسونگ امسال چین را کاهش می دهد.

سامسونگ در 10 آگوست از گلکسی زد فولد 4 و فلیپ 4 رونمایی خواهد کرد و اکنون رزرو در وب سایت این شرکت با اعتبار اضافی تا سقف 200 دلار باز است.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: