گلکسی زد فولد 4 و فلیپ 4 به اندروید 13 بتا دسترسی دارند

گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 که اکنون در ایالات متحده و سایر مناطق عرضه می شوند، در نهایت واجد شرایط برنامه اندروید 13 بتای سامسونگ هستند.

سامسونگ در چند ماه گذشته نسخه بتای One UI 5 خود را عمدتاً در سری گلکسی اس 22 و برخی دستگاه های دیگر از جمله گلکسی اس 21، گلکسی اس 20 و حتی گلکسی زد فولد 3 و فلیپ 3 عرضه کرده است. با این حال، به روز رسانی انجام شده است. برای جدیدترین وسایل تاشو این برند وجود ندارد.

اکنون این در حال تغییر است، زیرا دارندگان گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 می توانند به نسخه بتا اندروید 13 بپیوندند.

سامسونگ که از طریق برنامه اعضای سامسونگ در دسترس است، One UI 5 بتای با اندروید 13 را برای گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 در دسترس قرار می‌دهد. اگرچه به نظر می‌رسد ما در دسترس بودن این برنامه را در هر دو دستگاه در ایالات متحده تأیید کرده‌ایم. در برخی مناطق دیگر از جمله هند و کره نیز موجود باشد.

مربوط: نحوه نصب One UI 5 Android 13 Beta در گوشی های هوشمند سامسونگ گلکسی

چه چیزی در One UI 5 و Android 13 برای Galaxy Z Fold 4 و Flip 4 وجود دارد؟ مانند گلکسی S22، از آیکون‌های موضوعی، یادآوری‌های حریم خصوصی هنگام اشتراک‌گذاری اطلاعات شخصی در عکس‌ها، صفحه قفل اصلاح‌شده و موارد دیگر پشتیبانی خواهید کرد.

متأسفانه، پیشرفت‌های چند کاربره اندروید 13 باعث نشد که سامسونگ به پایان برسد.

در Galaxy Z Fold 4 ما، به‌روزرسانی One UI 5 کمتر از 3 گیگابایت حجم دارد و وصله امنیتی اکتبر 2022 را نیز به همراه دارد. انتظار می رود سامسونگ اساساً هر روز بیلد نهایی اندروید 13 را برای گلکسی S22 عرضه کند، در حالی که چندین دستگاه دیگر قرار است تا پایان سال 2022 به روز شوند.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور