اعتبار معاملاتی Galaxy Z Fold 3 برای مدت محدودی افزایش می یابد

حتی با وجود اینکه Fold 4 نزدیک است، سامسونگ در حال حاضر برای هر کسی که علاقه مند به خرید گلکسی Z Fold 3 است، یک جایزه ارائه می دهد، با اعتبار معاملاتی تا 1100 دلار.

برای Galaxy Z Fold 3 می‌توانید ۱۱۰۰ دلار اعتبار معامله دریافت کنید

به طور انحصاری از Samsung.com، خریدارانی که علاقه مند به خرید Galaxy Z Fold 3 هستند، می توانند معاملات کاملاً مهلکی را در مورد ارزش معامله برای این گوشی تاشو دریافت کنند. برای مدت محدودی، سامسونگ حداکثر ارزش مبادله را به 1100 دلار افزایش داده است که 200 دلار بیشتر از زمانی که Fold 3 برای اولین بار عرضه شد.

تنها دستگاهی که واقعاً 1100 دلار به شما می‌دهد، گلکسی زد فولد 2 است. تاشوی 2000 دلاری در حال حاضر با قیمتی حدود 700 تا 800 دلار به فروش می‌رسد، بنابراین سامسونگ مطمئناً پیشنهادی مهلک به دارندگان آن دستگاه ارائه می‌کند، به ویژه با توجه به اینکه چقدر یک ارتقاء Fold 3 است. حرکت از Fold 2 به Fold 3 نمایشگر بهبود یافته و مهمتر از آن مقاومت در برابر آب را برای دستگاه به ارمغان می آورد.

اما دارندگان Fold 2 تنها کسانی نیستند که از ارزش‌های مبادله Galaxy Z Fold 3 ارتقا یافته سود می‌برند. سامسونگ اعتبارات زیادی را برای کسانی که به دنبال خرید Fold 3 هستند افزایش داده است – ما در زیر چند معامله قابل توجه را ذکر کرده ایم.

  • Samsung Galaxy S21 Ultra – 1025 دلار
  • Samsung Galaxy S21 – 800 دلار
  • Samsung Galaxy S20 Ultra – 950 دلار
  • Samsung Galaxy Z Fold 2 – 1100 دلار
  • گوگل پیکسل 5 – 200 دلار
  • اپل آیفون 12 – 420 دلار
  • اپل آیفون 12 پرو مکس – 655 دلار
  • اپل آیفون 13 پرو مکس – 495 دلار
  • OnePlus 9 Pro – 275 دلار

با این حال، بزرگترین معامله در اینجا، این است که ارزش های مبادله ای رها نکن اگر صفحه نمایش گوشی شما ترک خورده است. یک صفحه نمایش شکسته معمولی ارزش معاملات و فروش خصوصی را از بین می برد، بنابراین این مطمئناً یک پیشنهاد عالی است.

گلکسی زد فولد 4 دقیقاً در گوشه و کنار است

البته، این احتمالاً تصمیم آگاهانه سامسونگ برای پاک کردن موجودی باقیمانده گلکسی زد فولد 3 است، زیرا تنها دو ماه از عرضه گلکسی زد فولد 4 باقی مانده است.

انتظار می‌رود که گلکسی زد فولد 4 طراحی جدیدی با لولای به‌روز شده معرفی کند که در مقایسه با فولد 3 کوچک‌تر و سبک‌تر است. همچنین انتظار می‌رود که سامسونگ در نهایت چین و چروک وسط نمایشگر را به طرز چشمگیری برطرف کند.

گلکسی زد فولد 3 در سال 2022 – هنوز ارزشش را دارد؟

نزدیک به یک سال پس از عرضه، آیا هنوز ارزش خرید Galaxy Z Fold 3 را دارد؟ این هنوز هم یک گوشی هوشمند گران قیمت با قیمت 1799 دلار است، اما بسیاری از آنچه در بررسی سال گذشته خود گفتیم درست است.

Fold 3 به لطف صفحه نمایش داخلی همه کاره، پشتیبانی از S Pen و دوام بهبود یافته، یکی از مفیدترین گوشی های هوشمند در بازار باقی مانده است. اگرچه رقابت شدیدی در این فضا با کل‌هایی مانند Oppo Find N وجود دارد، اما همچنان با مقاومت Fold 3 در برابر آب مطابقت ندارند.

اطلاعات بیشتر در مورد گوشی های تاشو سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: