Galaxy Z Fold 2 به‌روزرسانی اندروید 12L را دریافت می‌کند

گلکسی زد فولد 2 اولین سری از سری‌های تاشو «جریان اصلی» سامسونگ، در سال 2020 با قیمت بالای 1999 دلار برای اندروید 10 عرضه شد. اکنون، گلکسی زد فولد 2 به‌روزرسانی اندروید 12L را دریافت می‌کند.

اگر هنوز از گلکسی زد فولد 2 استفاده می‌کنید، حداقل اگر در آلمان هستید، دستگاه شما باید همین الان به‌روزرسانی اندروید 12L خود را دریافت کند. SamMobile اولین بار متوجه شدیم که این به روز رسانی در منطقه با شماره نسخه F916BXXU2HVHA منتشر می شود. این به روز رسانی در کنار وصله امنیتی سپتامبر 2022 ارائه می شود.

طبق معمول، این به روز رسانی باید در روزها و هفته های آینده به مناطق بیشتری گسترش یابد.

Android 12L One UI 4.1.1 را به Galaxy Z Fold 2 می‌آورد، که به ویژه از نوار وظیفه پشتیبانی می‌کند که گوگل برای اولین بار با آن نسخه مخصوص اندروید با صفحه‌نمایش بزرگ عرضه کرد، که امکان جابه‌جایی سریع بین برنامه‌ها و انجام چند کار آسان را نیز فراهم می‌کند. از دیگر پیشرفت‌های به‌روزرسانی می‌توان به پشتیبانی بهتر از گرفتن سلفی با استفاده از صفحه نمایش پوششی و برخی حرکات حرکتی جدید برای چند وظیفه‌ای اشاره کرد.

Fold 2 همچنین باید به دلیل ارتقاء به Android 13 و بالاتر بر اساس برنامه به روز رسانی فعلی سامسونگ باشد. اندروید 12 ال نیز قرار است در برخی مواقع به گلکسی فولد برسد. سری کامل مدل های گلکسی زد فلیپ سامسونگ نیز به روز خواهد شد.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

مطالب پیشنهادی  اصلاحات، پیشرفت‌ها، و ویژگی جدید Premium • Yoast

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور