گلکسی زد فلیپ 4 با قاب تخت، رنگ بنفش نشت می کند

سامسونگ قرار است ظرف چند هفته آینده از گلکسی زد فلیپ 4 رونمایی کند و تا به امروز ما چیزهای زیادی در مورد آنچه این دستگاه ارائه خواهد کرد آموخته ایم. اکنون، یکی از تنها تغییرات طراحی که گلکسی زد فلیپ 4 ایجاد خواهد کرد، یعنی قاب آن را بررسی می کنیم.

91 موبایل و ایوان بلاس رندر رسمی از گلکسی زد فلیپ 4 را منتشر کردند که نمایه جانبی دستگاه را با برچسب سامسونگ «Next Galaxy» به ما می‌دهد. در حالی که فقط چیزهای زیادی از این عکس می توانیم جمع آوری کنیم، تأیید می کند که طراحی Galaxy Z Flip 4 آنطور که انتظار می رفت آشنا نخواهد بود.

اولین افشای معنی دار گلکسی زد فلیپ 4 چند ماه پیش، نگاهی به طراحی این گوشی داشت، اما در واقع نشان داد که سامسونگ از Flip 3 هیچ تغییر عمده ای در گوشی ایجاد نکرده است. مانند آن دستگاه، به نظر می رسد آنهایی که Flip 4 همان شکل و طراحی اولیه را حفظ می کند، با یک پانل دو رنگ در خارج و قرار دادن دکمه های مشابه.

اما این رندر جدید نشان می دهد که گلکسی زد فلیپ 4 دارای یک قاب صاف و رنگی در اطراف دستگاه خواهد بود. این تصویر به جای فلز منحنی که در Flip 3 و Fold 3 دیده می شود، قاب Flip 4 را با یک قاب صاف در اطراف دستگاه نشان می دهد.

با توجه به اینکه سامسونگ در اوایل سال جاری همین کار را در گلکسی S22 و S22+ انجام داد، واقعاً چندان تعجب آور نیست.

در همین حال، به نظر می‌رسد که فریم نیز به جای گزینه‌های نقره‌ای یا مشکی که در Flip 3 دیده می‌شد، در حال رنگ‌آمیزی است. در این مورد، رنگ بنفش پر جنب و جوشی را می‌بینیم که گفته می‌شود همان گزینه Bora Purple است. گلکسی اس 22 در اوایل این هفته به بیرون درز کرد.

مطالب پیشنهادی  YouTube Music در بهار 22 با آمار منتشر شد

همچنین به نظر می رسد که ماژول های دوربین کمی بیشتر از مدل های قبلی از دستگاه بیرون زده اند.

انتظار می رود گلکسی زد فلیپ 4 یک ارتقای کلی به فلیپ 3 باشد، اما با تغییراتی که مهم است. ظاهراً چین و چروک نمایشگر کمتر قابل توجه خواهد بود و باتری برای ارتقاء بسیار بزرگ تنظیم شده است.

در زیر می‌توانید پوشش ما در مورد گوشی‌های تاشوی آینده سامسونگ را بخوانید.

اطلاعات بیشتر در مورد Galaxy Z Flip 4:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور