ظاهراً چین صفحه نمایش Galaxy Z Flip 4 کوچکتر خواهد بود

گلکسی زد فلیپ محبوب سامسونگ ظاهراً با انتشار بعدی خود شاهد پیشرفت های بزرگی است. به گفته یک منبع آگاه، گلکسی زد فلیپ 4 مسیر گلکسی زد فولد 4 را در کاهش چین و چروک نمایشگر و استفاده از لولای جدید دنبال خواهد کرد.

Galaxy Z Flip 4 برای کار بر روی چین

جهان یخی می گوید که چین و چروک نمایشگر در گلکسی زد فلیپ 4 “کم عمق تر” از Z Flip 3 خواهد بود.

چین و چروک نمایشگر یکی از عوارض جانبی لولای شعاع سفت سامسونگ از زمان گلکسی فولد اصلی بوده است، و در سال‌های پس از آن، منطقه مورد توجه قرار نگرفته است. در حالی که بارها و بارها گفته‌ایم که چین و چروک در استفاده واقعی از بین می‌رود، برای بعضی‌ها یک نقطه نا امیدی قابل درک و برای دوام نمایشگر یک نقطه استرس است. رقبایی مانند Oppo رویکرد متفاوتی را در مورد لولا در نظر گرفته‌اند و به طور موثر چین خوردگی را از بین می‌برند یا حداقل در مقایسه با آن به طرز چشمگیری کاهش می‌دهند. موتورولا ریزر نیز روش مشابهی داشت.

مشخص نیست که سامسونگ دقیقاً چه کاری برای کاهش چین و چروک صفحه نمایش در گلکسی زد فلیپ 4 انجام می دهد، اما به نظر می رسد که این شرکت شعاع بسته شدن گوشی را کاهش دهد. یا این، یا استفاده از موادی که کمتر احتمال دارد چین خوردگی را نشان دهند. در هر صورت، این پیشرفتی است که همه از دیدن آن خوشحال خواهند شد.

یک لولای جدید هم

به نظر می رسد سامسونگ نیز با کار بر روی یک لولای اصلاح شده، روی چین و چروک کار می کند. همانطور که در مورد گلکسی زد فولد 4 شنیده بودیم، سامسونگ لولای جدیدی در دست ساخت دارد که اندازه و وزن فیزیکی را کاهش می دهد. گلکسی زد فلیپ 4 نیز ظاهراً در برخی موارد از لولای جدیدی استفاده خواهد کرد لیست ها اشاره به

افشای قاب‌ها از نظر جزئیات بصری غیرقابل اعتماد هستند، اما این موارد به ما ایده خوبی از تغییراتی که سامسونگ برای لولای فیزیکی دارد به ما می‌دهد. به طور خاص، به نظر می رسد که لولا بین دو نیمه گوشی فاصله کمتری خواهد داشت.

با توجه به منبع اطلاعات، خوب است که آن را با کمی نمک در نظر بگیریم، اما مطمئناً منطقی است که سامسونگ تغییراتی را در لولای Flip 4 ایجاد کند، اگر همین اتفاق برای برادر بزرگترش رخ دهد.

به ویژه، یخ همچنین می گوید وزن Fold 4 تنها 254 گرم است که کاهش قابل توجهی از وزن Fold 3 (271 گرم) است.

اطلاعات بیشتر در مورد Samsung Galaxy Z Flip 4:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: