طراحی Galaxy Z Flip 4 در عکس‌های واقعی فاش شد

سری بعدی گوشی‌های هوشمند تاشو سامسونگ نزدیک است و این آخر هفته Galaxy Z Flip 4 در اولین عکس‌های واقعی خود به بیرون درز کرد.

طراحی Galaxy Z Flip 4 تقریباً یکسان به نظر می رسد

دقیقاً یک ماه پیش امروز اولین نگاه خود را به طراحی Galaxy Z Flip 4 داشتیم. رندرهای مبتنی بر CAD گوشی را با ظاهری تقریباً مشابه با Galaxy Z Flip 3، با پنل بیرونی دو رنگ، طرح‌بندی دوربین دوگانه عمودی و نمایشگر بیرونی کوچک به تصویر می‌کشند.

TechTalkTV به توییتر ارسال کرد گالری از تصاویر که گلکسی زد فلیپ 4 را در بدن، به ویژه در نوع مشکی آن نشان می دهد. این دستگاه دارای یک صفحه شیشه ای مات است که روی قسمت نمایشگر آن شیشه ای براق قرار گرفته است. به نظر می رسد نمایشگر تقریباً هم اندازه باشد، اما ما نمی توانیم مرزها را در هیچ یک از این عکس ها ببینیم. شیشه مات به ویژه برای این سری چیز جدیدی نخواهد بود، زیرا نوع مشکی Flip 3 نیز مانند برخی رنگ‌های دیگر مات بود.

جدای از آن، نگاهی اجمالی به حسگر اثر انگشت نصب شده در کناره و همچنین لولا داریم. شایعه شده است که سامسونگ در حال تغییر طراحی لولا است، اما به نظر می رسد هیچ تغییری در قسمت کناری دستگاه وجود نداشته باشد. با این حال، وقتی کاملاً باز است، دو نیمه Flip 4 به طور قابل توجهی نزدیک‌تر به نظر می‌رسند. حاشیه فلزی نیز به طور قابل توجهی نازک تر است.

در ویدیوی بیشتر، به چند جزئیات بیشتر پرداخته شده است. برای اولین بار، چین و چروک صفحه نمایش نشان داده شده است، و در این عکس نسبت به مدل موجود بسیار بهبود یافته است. نازک تر است و بسیار کمتر قابل توجه است.

در واقع چه چیزی در Galaxy Z Flip 4 جدید است؟

از آنجایی که نمی‌توانیم چیز زیادی در این عکس‌ها ببینیم، در واقع چه چیز جدیدی در Galaxy Z Flip 4 وجود دارد؟ ما تا به حال چند نکته را شنیده ایم.

در مرحله اول، انتظار می‌رود این دستگاه بر روی چیپست جدیدتر اسنپدراگون 8+ نسل 1 اجرا شود که توسط گزینه‌های ذخیره‌سازی بیشتر نیز پشتیبانی می‌شود. همچنین شایعه شده است که Flip 4 دارای چین و چروک کمتری در صفحه نمایش است

بزرگترین ارتقاء احتمالاً مربوط به باتری خواهد بود که انتظار می رود از 3300 میلی آمپر ساعت به 3700 میلی آمپر ساعت برسد. این مطمئناً یک خبر عالی است، زیرا متوجه شدیم که باتری Flip 3 بیش از حد ضعیف است و واقعاً یک بدنام کننده برای دستگاه است.

مانند Flip 3 قبل از آن، Galaxy Z Flip 4 احتمالاً در آگوست 2022 عرضه می شود و قیمت آن باید در همان قیمت 999 دلار باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: