گلکسی زد فلیپ 4 رنگ‌های جدیدی را در نسخه سفارشی دریافت خواهد کرد

گلکسی زد فلیپ 3 سال گذشته موفقیت بزرگ سامسونگ در زمینه گوشی های تاشو بود و به نظر می رسد که این شرکت حتی بیشتر از دنباله آن عقب نشینی می کند. طبق یک گزارش جدید، گلکسی زد فلیپ 4 دارای گزینه های رنگ بیشتری برای خریداران خواهد بود.

Galaxy Z Flip 3 با مجموعه ای نه چندان کوچک از رنگ ها عرضه شد. این تاشو در رنگ‌های «فانتوم مشکی»، سبز، اسطوخودوس و کرم مایل به سفید که در بررسی ما دیده می‌شود، موجود بود. همچنین رنگ های خاکستری، صورتی و سفید انحصاری در وب سایت سامسونگ وجود داشت.

اما، ماه‌ها پس از عرضه، سامسونگ فاش کرد که Flip 3 یک نسخه سفارشی دریافت می‌کند.

سامسونگ از برند “Bespoke” برای عرضه لوازم خانگی و برخی محصولات دیگر در رنگ‌ها و سبک‌های بیشتر استفاده می‌کند و Flip 3 با آن نسخه یک پیشنهاد سرگرم‌کننده دریافت کرد.

با گلکسی زد فلیپ 3 سفارشی، می‌توانید گوشی را به دلخواه خود با ترکیبی از آبی، زرد، صورتی، سفید، سیاه و دو قاب سفارشی کنید تا ظاهری را که می‌خواهید ایجاد کنید. این گزینه همچنین با قیمت 100 دلاری نسبت به گزینه های رنگی استاندارد عرضه شد. همچنین دو تا سه هفته طول می کشد تا ارسال شود، زیرا سفارشی ساخته شده است.

در مصاحبه ای که مدت زیادی پس از عرضه نسخه “Bespoke” نگذشته بود، سامسونگ به محبوب ترین رنگ های انتخاب شده توسط مشتریان اشاره کرد:

در سطح جهانی، رنگ سفید در دو طرف با قاب نقره ای محبوب ترین گزینه است. خیلی ها هم صورتی را برای هر دو طرف با قاب مشکی انتخاب می کنند. با این حال، در ایالات متحده، ترکیب زرد و آبی با قاب نقره ای در حال حاضر محبوب ترین انتخاب است. ما دوست داریم ببینیم که کدام تنوع در مناطق مختلف محبوب تر می شود و چگونه مصرف کنندگان به ترکیبات مختلف جذب می شوند. این امر دلیل ارائه نسخه سفارشی در وهله اول را تقویت می کند.

رنگ‌های سفارشی برای گلکسی زد فلیپ 4 بازمی‌گردند

مطابق با SamMobile، رنگ‌های سفارشی در Galaxy Z Flip 4 بازگشتی خواهند داشت.

سامسونگ ظاهراً علاوه بر بازگرداندن گزینه‌های رنگی و عملکرد موجود، قصد دارد این بار پیشنهاد را گسترش دهد. ظاهراً «خیلی بیشتر» از 49 ترکیب رنگی موجود برای Galaxy Z Flip 4 وجود خواهد داشت. متأسفانه در حال حاضر مشخص نیست که سامسونگ چه رنگ‌های جدیدی را به ترکیب اضافه خواهد کرد.

بعلاوه، نسخه “بصورت سفارشی” در کشورهای بیشتری در دسترس خواهد بود. سامسونگ در حال حاضر این نسخه ویژه را در استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، کره، بریتانیا و ایالات متحده عرضه می کند. با Flip 4، ظاهراً این گزینه به بخش های بیشتری از اروپا و آسیا گسترش خواهد یافت.

انتظار می رود سامسونگ گلکسی زد فلیپ 4 را در اواسط آگوست معرفی کند. این دستگاه قرار است شامل یک چیپست ارتقا یافته، دو برابر فضای ذخیره سازی و یک باتری بسیار بزرگتر باشد که همه با همان طراحی اولیه هستند. می‌توانید اطلاعات بیشتری از پوشش Galaxy Z Flip 4 در زیر بخوانید.

اطلاعات بیشتر در مورد Galaxy Z Flip 4:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: