اعتبار معامله در Galaxy Z Flip 3 برای ارتقاء Flip 4 کاهش می یابد

گلکسی زد فلیپ 3 یک دستگاه عالی بود، اما عاقبت آن حتی بهتر است. به همین دلیل برای دارندگان Flip 3 هیجان انگیز بود که به لطف ارزش مبادله ای عالی، فرصت ارتقای Galaxy Z Flip 4 را با حداقل هزینه داشته باشند، اما به نظر می رسد این معامله کوتاه شده است.

در روز راه اندازی، سامسونگ دات کام گلکسی زد فلیپ 4 را با “اعتبارات مبادله ای پیشرفته” تا 900 دلار عرضه کرد که هزینه باقیمانده گوشی را فقط 99 دلار باقی می گذارد. این یک معامله عالی بود، اما بهترین چیزی که باعث شد گلکسی Z Flip 3 واجد شرایط دریافت اعتبار معامله کامل 900 دلاری باشد.

‫ یا حداقل اینطور بود.

از امروز عصر، متوجه شدیم که Samsung.com اکنون دو گزینه را برای معامله در Galaxy Z Flip 3 نشان می دهد، یکی برای 128 گیگابایت و دیگری برای 256 گیگابایت. در روز عرضه، تنها یک گزینه برای گلکسی زد فلیپ 3 در منوی تجارت وجود داشت که اعتبار کامل 900 دلار را کسب کرد. اکنون، مدل 128 گیگابایتی تنها 700 دلار درآمد دارد، در حالی که مدل 256 گیگابایتی، 900 دلار اعتبار برای هزینه فلیپ 4 دریافت می کند. Galaxy Z Flip 3 تنها 100 دلار اضافی برای رفتن از مدل 128 گیگابایتی به مدل 256 گیگابایتی دریافت می کند.

این تفاوت، همانطور که گفته شد، در روز پرتاب وجود نداشت و به نظر می‌رسد که در حدود 24 ساعت گذشته رخ داده است.

سامسونگ بلافاصله برای اظهار نظر در مورد این تغییر در دسترس نبود.

در حالی که به نظر می رسد اعتبار معاملات آتی گلکسی Z Flip 3 کاهش یافته است، این تغییر کاهش یافته است نه به نظر می رسد به صورت ماسبق اتفاق می افتد. حداقل یک کاربر تأیید کرد که سفارش آنها هنوز اعتبار کامل 900 دلار را در یک معامله 128 گیگابایتی نشان می دهد.

سامسونگ همچنان مزایای دیگری را با پیش‌سفارش‌های Flip 4 ارائه می‌کند، از جمله تا 200 دلار اعتبار فوری، قاب رایگان، فضای ذخیره‌سازی دو برابری و موارد دیگر. گلکسی زد فلیپ 4 در 26 آگوست منتشر می شود.

مکس واینباخ در این مقاله مشارکت داشت.

ممنون پارکر، از نظر فنی!

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: