قیمت گلکسی واچ 5 به بیرون درز کرد که حکایت از افزایش جزئی دارد

گلکسی واچ 4 سامسونگ در کل یک دستگاه عالی بود و همچنین ارزش بسیار خوبی داشت. اکنون، اولین اشاره خود را در مورد قیمت درخواستی سامسونگ برای گلکسی واچ 5 دریافت می کنیم و نشان از افزایش جزئی دارد.

به گفته رولاند کوانت از WinFutureسامسونگ ممکن است قیمت Galaxy Watch 5 آینده خود را کمی افزایش دهد. این نتیجه گیری بر اساس قیمت های اروپا است، جایی که به نظر می رسد سامسونگ حدود 30 یورو به قیمت مدل پایه خود اضافه می کند.

Quandt ادعا می کند که ساعت پایه گلکسی واچ 5 در اندازه 40 میلی متری آن حدود 300 یورو قیمت دارد و نوع 44 میلی متری آن به 350 یورو می رسد. در همین حال، نسخه های LTE با قیمت 50 یورو علاوه بر این قیمت ها، به ترتیب 350 و 400 قیمت خواهند داشت.

برای مقایسه، سامسونگ قیمت گلکسی واچ سری 4 را حداقل در آلمان با قیمت 269 یورو برای سایز 40 میلی متری و 299 یورو برای مدل 44 میلی متری آغاز کرد. این قیمت ها در ایالات متحده تقریباً ترجمه می شوند، با ساعت 4 که از 249 دلار شروع می شود و تا 299 دلار برای اندازه 44 میلی متری افزایش می یابد. انتظار جهش قیمت 30 تا 50 دلاری برای مدل های جدید منطقی به نظر می رسد.

همانطور که گزارش شده است و در یکی از برنامه های سامسونگ نشان داده شده است، گلکسی واچ 5 کلاسیک در راه نیست. اما در جای خود، سامسونگ گلکسی واچ 5 پرو را در خط تولید دارد و به نظر می رسد که گزینه گران قیمتی باشد.

Quandt می گوید که Galaxy Watch 5 Pro از حدود 490 یورو برای مدل فقط بلوتوث و 540 یورو برای گزینه LTE شروع می شود. این نشان می دهد که سامسونگ می تواند بیش از 400 دلار برای Galaxy Watch 5 Pro در ایالات متحده شارژ کند، اما البته باید دید. مانند همیشه با نشت قیمت‌های بین‌المللی، جای زیادی برای خطا در تبدیل وجود دارد.

در نهایت، این نشت از گزینه های رنگی که سامسونگ در اختیار دارد نیز پشتیبانی می کند. به نظر می‌رسد مدل 40 میلی‌متری در رنگ‌های طلایی صورتی، خاکستری و نقره‌ای عرضه می‌شود، در حالی که مدل 44 میلی‌متری طلای صورتی را به رنگ آبی حذف می‌کند. گلکسی واچ 5 پرو ظاهرا در رنگ مشکی و تیتانیوم عرضه خواهد شد.

این با نشت هفته گذشته مطابقت دارد، که نام آن رنگ‌ها را به‌عنوان تیتانیوم سیاه، تیتانیوم خاکستری، گرافیت، نقره‌ای، یاقوت کبود (آبی) و طلایی صورتی مشخص کرد.

انتظار می رود سامسونگ سری گلکسی واچ 5 را در اواسط آگوست معرفی کند.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: