شماره مدل گلکسی واچ 5 در وب سایت سامسونگ تایید شد

ما هنوز حدود یک ماه تا معرفی سری گلکسی واچ 5، پرچمدار بعدی Wear OS فاصله داریم و فاش ها واقعاً شروع به انتشار برای این مجموعه کرده اند. امشب وب سایت خود سامسونگ شماره مدل های سری گلکسی واچ 5 را تایید کرده است.

برجسته شده توسط Roland Quandt در توییتر، سامسونگ لیست های اولیه هر سه نسخه گلکسی واچ 5، از جمله مدل پرو را در وب سایت های بین المللی خود (در بلژیک، دانمارک و نروژ) منتشر کرد. این شامل اندازه های فرضی 40 میلی متری و 44 میلی متری و همچنین گلکسی واچ 5 پرو 45 میلی متری است.

متأسفانه، این لیست‌های اولیه فاقد هرگونه اطلاعات جدید هستند – اگرچه حداقل شماره مدل این ساعت‌های هوشمند آینده را تأیید می‌کنند.

  • Galaxy Watch 5 40mm – SM-R905F
  • Galaxy Watch 5 44mm – SM-R915F
  • Galaxy Watch 5 Pro 45mm – SM-925F

البته این شماره مدل ها بسته به مدل متفاوت خواهد بود. به نظر می‌رسد اینها انواع LTE هستند، زیرا نسخه‌های بلوتوث سری Galaxy Watch 4 دارای فرمت شماره مدل هستند که به «0» ختم می‌شود (برای مثال SM-R880).

جالب اینجاست که این امر سرانجام سامسونگ را از الگوی «SM-R8–» که از سری ساعت‌های گلکسی 2018 استفاده می‌کرد، عبور می‌دهد. اما با توجه به اینکه سری گلکسی واچ 4 با گلکسی واچ 4 46 میلی‌متری که با نام SM-R890 شناخته می‌شود، از این فرمت اعداد بالاتر می‌رفت، این منطقی است.

انتظار می رود سامسونگ سری گلکسی واچ 5 را در اواسط آگوست عرضه کند و شایعه شده است که این ساعت هوشمند نسبت به مدل های سال گذشته افزایش قیمت جزئی داشته باشد. ما همچنین اولین نگاه خود را به طراحی این سری در یک افشای اخیر داشتیم، که تغییرات کلی جزئی را پیشنهاد می‌کرد و تأیید بیشتری داشت که نام تجاری «کلاسیک» با قاب چرخان از بین می‌رود.

اطلاعات بیشتر در مورد Galaxy Watch 5:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: