شارژ گلکسی واچ 5 نسبت به سال گذشته دو برابر شده است – 9to5Google

از آنجایی که ساعت هوشمند این هفته از FCC عبور کرده است، می آموزیم که سری Galaxy Watch 5 سامسونگ عملاً سرعت شارژ خود را دو برابر کرده است و اکنون از سرعت 10 وات پشتیبانی می کند.

گلکسی واچ 5 با شارژ سریعتر به FCC می رسد

چند مدل از گلکسی واچ 5 در روز گذشته به FCC رسیدند و شماره مدل ها و همچنین جزئیات کمی در مورد ساعت های هوشمند آینده را تأیید کردند. SM-R900، SM-R910 و SM-R920.

این شماره مدل‌ها قبلاً گزارش شده‌اند و شایعات قبلی و یافته‌های ما را در اوایل ماه جاری مبنی بر کنار گذاشتن سری کلاسیک سامسونگ تأیید می‌کنند. در عوض، R900 به Galaxy Watch 5 کوچکتر، R910 به مدل بزرگتر و R920 به مدل Pro اشاره دارد.

همه این لیست‌ها برای مدل استاندارد بلوتوث گلکسی واچ 5 به جای انواع LTE هستند. به این ترتیب، لیست ها پشتیبانی از بلوتوث و همچنین Wi-Fi 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز را تایید می کنند. NFC نیز فهرست شده است.


به روز رسانی 17/6: چند روز پس از مدل‌های بلوتوث، سامسونگ نسخه‌های LTE گلکسی واچ 5 را از طریق FCC ارائه کرده است. SM-R905، SM-R915 و SM-R925 با نسخه‌های LTE کوچک‌تر، بزرگ‌تر و نسخه‌های حرفه‌ای گلکسی واچ 5 مطابقت دارند. فهرست‌ها مستقیماً پشتیبانی از LTE را تأیید می‌کنند و همچنین شارژ مجدد 10 واتی را نشان می‌دهند. اما جزئیات دیگری برای اضافه کردن وجود ندارد.


در صورت وجود هر گونه شک، این لیست ها همچنین استفاده مداوم از Wear OS را از طریق برخی از اسکرین شات ها تایید می کنند.

با این حال، تا کنون بزرگترین جزئیات در اینجا مربوط به سرعت شارژ در گلکسی واچ 5 است. این دستگاه از سرعت های 5V/2A پشتیبانی می کند که به 10 وات می رسد. این میزان از نظر استانداردهای گوشی‌های هوشمند کند است، اما عملاً دو برابر چیزی است که Galaxy Watch 4 ارائه می‌کرد، که حدود 5 وات بود.

این خبر عالی است، زیرا سرعت شارژ یکی از بزرگترین شکایات ما در مورد ساعت هوشمند سال گذشته بود. در بررسی خود، ما به طور خاص اشاره کردیم که می‌توان با شارژ سریع‌تر، عمر باتری بسیار کم را حفظ کرد.

اگر سرعت شارژ سریعتر بود، بیشتر نگرانی من در مورد عمر باتری کاهش می یافت. سامسونگ می گوید 110 دقیقه طول می کشد تا باتری به طور کامل شارژ شود. این بر اساس آزمایش من دقیق به نظر می رسد، اما به اندازه کافی سریع نیست. سامسونگ هوشمندانه است که روش شارژ را با استفاده از پین های مستقیم برای سرعت بیشتر تغییر دهد.

همچنین قابل ذکر است که باتری گلکسی واچ 5 در اوایل این ماه در یک رگولاتوری در کره مشاهده شد. در حالی که به نظر می رسد سرعت شارژ در حال تغییر است، طراحی خود شارژر تغییر نمی کند.

این به باتری بزرگتر نیز کمک می کند

علاوه بر شارژ سریع‌تر، انتظار می‌رود که گلکسی واچ 5 سامسونگ دارای باتری بزرگ‌تری نیز باشد. مدل‌های استاندارد در هر دو اندازه افزایش متوسطی را شاهد خواهند بود، در حالی که شایعه شده است که Galaxy Watch 5 Pro به ۶۰۰ میلی‌آمپر ساعت نزدیک می‌شود.

بدون شارژر سریع‌تر، آن باتری‌های بزرگ‌تر فقط سرعت شارژ را افزایش می‌دهند و مشکلات بیشتری را ایجاد می‌کنند. اما با چنین افزایش عمده ای، ممکن است هر دو زندگی بهتری را شاهد باشیم و زمان شارژ کوتاه تر

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: