گلکسی واچ 5 جزئیات افزایش باتری، تراشه را فاش کرد

ما تا به امروز چیزهای زیادی در مورد سری گلکسی واچ 5 شنیده ایم، از جمله اینکه یک مدل Pro با باتری و طراحی بزرگتر عرضه می شود. اکنون، ما مجموعه‌ای از مشخصات گلکسی واچ 5 را دریافت می‌کنیم که همه آنها را تأیید می‌کنند بزرگ باتری در گلکسی واچ 5 پرو.

WinFuture امروز مجموعه ای از تصاویر و مشخصات گلکسی واچ 5 را منتشر کرد که شامل تصویر نسبتاً کاملی از آنچه این ساعت های هوشمند خارج از نرم افزار ارائه خواهند داد.

برای گلکسی واچ 5 استاندارد، همانطور که قبلا در موارد متعدد گزارش شده بود، دو اندازه وجود دارد – 40 میلی متر و 44 میلی متر. کوچکتر دارای صفحه نمایش 1.19 اینچی AMOLED با وضوح 396×396 است، در حالی که بزرگتر دارای صفحه نمایش 1.36 اینچی AMOLED با رزولوشن 450×450 است. در همین حال، گلکسی واچ 5 پرو با وجود اینکه در کل کمی بزرگتر است، از همان صفحه نمایش 44 میلی متری بهره می برد.

قابل ذکر است، این گزارش ادعا می کند که سامسونگ از شیشه یاقوت کبود استفاده می کند که در برابر خراش بسیار قوی تر است. همه مدل های گلکسی واچ 5. قبلاً تصور می شد که این فقط برای مدل Pro در نظر گرفته شود.

در مورد عمر باتری، اینجاست که سرگرمی شروع می شود. بارها گزارش شده است که سری گلکسی واچ 5 ظرفیت باتری را در سراسر صفحه افزایش می دهد و به نظر می رسد که این درست باشد. گلکسی واچ 5 40 میلی‌متری دارای سلول 284 میلی‌آمپر ساعتی است و سلول 410 میلی‌آمپر ساعتی در گزینه 44 میلی‌متری دارد. سامسونگ ادعا می کند که در نتیجه عمر باتری خود را از 40 ساعت به 50 ساعت افزایش داده است. این دو مدل هر دو 9.8 میلی متر ضخامت دارند، مانند Galaxy Watch 4.

از سوی دیگر، گلکسی واچ 5 پرو برای آن ذکر شده است 80 ساعت استقامت با توجه به این نشت، به لطف باتری 590 میلی آمپر ساعتی زیر کاپوت. همانطور که در یک نشت قبلی تأیید شد، سرعت شارژ نیز دو برابر شده و به 10 وات رسیده است. ظاهراً واچ 5 پرو 10.5 میلی متر ضخامت دارد.

و علاوه بر باتری گلکسی واچ 5، این نشت همچنین نشان می دهد که سامسونگ هیچ تغییر عمده ای در مشخصات اصلی ایجاد نمی کند. انتظار می‌رود که Watch 5 همان تراشه Exynos W920 را در سال گذشته در کنار 16 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی حفظ کند – رم ذکر نشده است، اما احتمالاً بدون تغییر است.

همچنین به NFC، eSIM برای مدل‌های LTE و یک حسگر سلامت بهبود یافته جدا از سنسورهای مورد استفاده برای ضربان قلب، ECG و ویژگی‌های مشابه اشاره شده است. ممکن است به شایعات اندازه گیری دما مربوط باشد.

انتظار می‌رود سامسونگ گلکسی واچ 5 و واچ 5 پرو را هفته آینده در 10 آگوست معرفی کند.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: