فروش گلکسی اس 22 اولترا طبق گزارشات در مسیر 11 میلیونی قرار دارد

سامسونگ در چند سال گذشته با کمی رکود گوشی های هوشمند روبرو بوده است، اما به نظر می رسد که این شرکت در مسیر پیشرفت بزرگی در سال جاری است. طبق پیش‌بینی‌ها، سامسونگ در مسیر رسیدن به حدود 11 میلیون گلکسی اس 22 اولترا در سال جاری قرار دارد که آن را به محبوب‌ترین دستگاه گلکسی نوت در حداقل پنج سال اخیر تبدیل می‌کند.

بر اساس اطلاعاتی که به نام Ice Universe در Weibo منتشر کرده است، فروش سالانه سامسونگ برای Galaxy S22 Ultra حدود 10.9 میلیون دستگاه خواهد بود.

در مقایسه با چند سال گذشته، محبوبیت آن کاملاً افزایش یافته است. در طول پنج سال گذشته، سامسونگ با گلکسی نوت 8 که در سال اول تولید تنها بیش از 10 میلیون دستگاه فروخت، در صدر قرار گرفت. جزئیات Ice نشان می‌دهد که نوت 9 در مجموع 9.6 میلیون دستگاه بوده است، در حالی که سری Note 10 کمی بیشتر به 9.5 میلیون کاهش یافته است. با این حال، سری گلکسی نوت 20 2020 بود که با فروش تنها 7.5 میلیون دستگاه، نقطه پایینی بود. با عقب راندن زمان بیشتر، سامسونگ بین سال‌های 2011 تا 2013 بیش از 50 میلیون دستگاه گلکسی نوت فروخت که عمدتاً از گلکسی نوت 2 و گلکسی نوت 3 تشکیل شده بودند.

تنها با نگاهی به اعداد خام، دیدن بازگشت سامسونگ به مجموع سال 2017 خود بسیار چشمگیر است، به خصوص وقتی شرایط پیرامون آن را در نظر بگیرید.

چشم انداز گوشی های هوشمند در چند سال گذشته به طور چشمگیری تغییر کرده است، به طوری که این صنعت به طور کلی شاهد لغزش هایی در رشد بوده است و در واقع طبق گفته برخی تحلیلگران در سال جاری بیش از 7 درصد کاهش خواهد یافت. فرم فاکتور گلکسی نوت سامسونگ، که به خاطر نمایشگر بزرگ و قلم S خود مشهور است، همچنین شاهد رقابت بسیار بیشتری از دستگاه‌های بدون قلم، اما با نمایشگرهای مشابه بزرگ است.

البته، مطمئناً دلایل زیادی وجود دارد که چرا سامسونگ امسال شاهد تقاضای زیادی برای گلکسی اس 22 اولترا است. برای اولین بار، سامسونگ با انتظار برای عرضه یک دستگاه مجهز به قلم S تا اوایل سال 2022، به جای تاریخ معمول عرضه اواخر سال 2021 که اکثر طرفداران این سری انتظار داشتند، یک نسل را نادیده گرفت. تقاضای متوقف شده مطمئناً به فروش بهتر نسبت داده می شود.

قیمت منصفانه برای Galaxy S22 Ultra نیز مطمئناً یکی از عوامل موثر بود. گلکسی نوت 20 اولترا 2020 با قیمتی نزدیک به 1400 دلار در بحبوحه همه‌گیری کووید-19 و بسیاری از عوامل اقتصادی ناشی از آن عرضه شد.

و فراتر از آن، گلکسی اس 22 اولترا سامسونگ نیز در میان خریداران و بازبینان اولیه موفق شد.

در بررسی خودمان از S22 Ultra گفتیم:

Galaxy S22 Ultra تا اطلاع ثانوی بهترین گوشی اندرویدی ممتازی است که می توانید بخرید. در کل، با نرم افزار رضایت بخش و قابل استفاده، دوربین های بسیار محکم و عمر باتری عالی در مقایسه با گزینه های دیگر، بهترین تجربه را برای اکثر افراد فراهم می کند. قیمت 1199 دلاری نیز به خوبی در محدوده عقلانی است، با معاملات قاتل سامسونگ و تخفیف های اجتناب ناپذیر این گزینه را برای بسیاری فراهم می کند که هزینه بسیار کمتری برای این دستگاه بپردازند.

Ultra امسال به اندازه سلف خود یک برنده آشکار نیست، علیرغم اینکه هنوز هم برای یک گوشی بدون سازش مورد استفاده قرار می گیرد.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: