Galaxy S22 FE ممکن است وارد نشود و این سری را با آن از بین ببرد

در سال 2020، سامسونگ سری “Fan Edition” را به عنوان حد وسطی بین دستگاه های مقرون به صرفه سری A و سری گلکسی S معرفی کرد. اما با تنها دو نسل در دست داشتن، به نظر می رسد سامسونگ با سری Galaxy S FE خداحافظی خواهد کرد.

مطابق با SamMobile، احتمالاً گلکسی S22 FE لغو می شود. این دستگاه که احتمالا اواخر امسال یا حتی اوایل سال 2023 عرضه خواهد شد، شایعه شده است که از چیپست مدیاتک استفاده می کند.

با حمایت از این تئوری، در واقع هیچ اشاره ای به ورود Galaxy S22 FE وجود ندارد. در همین زمان سال گذشته، شاهد افشای برخی اطلاعات مبتنی بر CAD از Galaxy S21 FE و همچنین نکاتی در مورد آنچه که این دستگاه روی میز خواهد آورد، بودیم. در حال حاضر، تنها چیزی که در مورد برنامه های سامسونگ برای Galaxy S22 FE می دانیم این است که احتمالاً از تراشه مدیاتک استفاده می کرد.

با نادیده گرفته شدن گلکسی اس 22 FE، سامسونگ ممکن است سری “FE” را در آینده دنبال نکند و به این ترتیب خط پایانی پایان یابد.

پایان خط “FE” برای سامسونگ در این برهه از زمان بسیار منطقی است. صادقانه بگویم، Galaxy S21 FE یک گزینه بسیار ضعیف بود. این برگه تقریباً همان برگه مشخصات بقیه سری گلکسی اس 21 بود و تنها چند هفته قبل از سری گلکسی اس 22 عرضه شد. و علاوه بر آن، قیمت گذاری آن چندان رقابتی نبود. تنها استدلال قانع کننده برای گلکسی اس 21 FE این بود که واجد شرایط به روز رسانی اضافی نسبت به بقیه سری S21 بود.

با توجه به اینکه سری پرچم‌دار سامسونگ مدل پایه نسبتاً مقرون به صرفه‌ای را ارائه می‌کند، و سری گلکسی A شکاف قیمت‌های پایین‌تر را پر می‌کند، «FE» دیگر چندان منطقی نیست. در سال 2020، زمانی که سری گلکسی اس 20 قیمت‌های غیرمعمولی داشت، به‌عنوان یک نقطه توقف عالی عمل کرد، و FE نیز اعداد فروش جدی داشت، اما در سال 2023، دستگاهی برای زندگی آسان خواهد بود.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: