گلکسی اس 21 نسخه بتای اندروید 13 خود را در ایالات متحده دریافت می کند

اندروید 13 احتمالاً چند ماه تا عرضه کامل آن بر روی دستگاه های سامسونگ فاصله دارد، اما همه چیز در حال پیشرفت است. این هفته، سری گلکسی اس 21 نسخه بتای اندروید 13 خود را پس از اینکه اخیراً در مناطق دیگر عرضه شد، در ایالات متحده دریافت می کند.

سامسونگ برای اولین بار نسخه بتای اندروید 13 را در اوایل آگوست در ایالات متحده عرضه کرد، اما این نسخه فقط برای گلکسی S22، S22+ و S22 Ultra بود. اکنون، برنامه بتای Android 13/One UI 5 به Galaxy S21، S21+ و S21 Ultra گسترش یافته است.

این به روز رسانی برای اولین بار در اوایل امروز در Reddit مشاهده شد و برنامه اعضای سامسونگ این بنر را در ایالات متحده نشان داد. نسخه بتا برای مدل‌های بدون قفل در دسترس است و نه نسخه حامل T-Mobile، که گهگاه در برنامه‌های بتا گذشته در دسترس بوده است.

همانطور که مردمی بیش از در Droid-Life اشاره کنید، به نظر می رسد این اولین نسخه در برنامه بتا کمی جدیدتر از آنچه چند هفته پیش در بریتانیا و کره جنوبی منتشر شد، باشد. شماره ساخت به ZVIA ختم می شود.

بعدش چی؟ نمونه کارها تاشو سامسونگ احتمالاً در مرحله بعدی به نسخه بتای اندروید 13 دسترسی خواهد داشت و گلکسی زد فولد 4 و فلیپ 4 احتمالاً برای اولین بار از خط تولید خارج می شوند. این به‌روزرسانی نمادهای صفحه اصلی جدید را برای برخی برنامه‌ها، تشخیص بهتر متن، «تشخیص حریم خصوصی» هنگام اشتراک‌گذاری عکس‌ها با داده‌های حساس و موارد دیگر به ارمغان می‌آورد.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: