بررسی Galaxy Buds 2 Pro: به سادگی ستاره ای

هدفون ها در بازار امروزی به یک دوجین سکه تبدیل شده اند و گزینه های واقعا خوبی برای پول کم وجود دارد. پس چرا کسی باید به فکر خرج کردن 230 دلار برای Galaxy Buds 2 Pro سامسونگ باشد؟ بیا یک نگاهی بیندازیم.

سخت افزار

راحتی بهتر

در بخش سخت افزار، جدیدترین هدفون های سامسونگ بسیار شبیه به چند نسل گذشته خود هستند. این گوشی از یک نسخه مات از همان قاب مربع گرد استفاده می کند که Galaxy Buds Live، Buds Pro و Buds 2 همگی از آن استفاده کرده اند. و درست مانند آن مدل ها، یک مورد عالی است! جمع و جور است و به راحتی در جیب شما قرار می گیرد، دارای درپوش محکم است که به راحتی باز می شود، و آهنرباهایی دارد که تراز شارژ را آسان می کند.

تغییرات بزرگتر، در عوض، در خود هدفون است.

Galaxy Buds Pro این جایگزین‌ها به دلیل مشکلات راحتی بدنام بودند. در بررسی ما، گفتیم که راحتی نسبت به Galaxy Buds+ بهبود یافته است، اما واقعاً دوام نیاورد. در 18 ماه پس از آن، گلکسی بادز پرو به ندرت هدف اصلی من بوده است، زیرا صادقانه بگویم، نمی‌توانستم آن را برای مدت طولانی بدون فشار گوش بپوشم.

گلکسی بادز 2 پرو قطعا به این شکایت پاسخ می‌دهد، با شکل و کانتور هدفون جدید که بسیار بهتر در گوش قرار می‌گیرد. نمی‌توانم بگویم اینها راحت‌ترین هدفون‌های موجود در بازار هستند، اما می‌توانم آن‌ها را برای چند ساعت قبل از احساس ناراحتی واقعی بپوشم. Pixel Buds Pro و Galaxy Buds 2 استاندارد به مراتب بهتر در گوش من قرار می‌گیرند، و اولی استاندارد طلایی من برای راحتی هدفون در حال حاضر است.

وقتی نوبت به ماندن در گوش من می‌رسد، اینها نیز با رنگ‌های عجیبی گذشت. در طول یک دور بازی گلف دیسکی، که به حرکات سریع سر نیاز دارد، Buds 2 Pro اصلاً تکان نخورد.

کیفیت صدا

24 بیتی بیش از حد هایپ شده است، اما صدای آنها عالی است

سامسونگ گلکسی بادز 2 پرو را به‌عنوان اولین هدفون‌هایی که از صدای 24 بیتی پشتیبانی می‌کند، تبلیغ می‌کند و تجربه‌ای «با ارزش استودیو» و «صدای Hi-Fi نهایی» را برای کاربران فراهم می‌کند. در عمل، این در گوش من بسیار اغراق آمیز به نظر می رسد.

Galaxy Buds 2 Pro صدایی عالی دارد، اشتباه نکنید، اما اینطور نیست که خیلی بهتر از سایر هدفون ها با این قیمت. ممکن است برخی صداهای پس‌زمینه را دریافت کنید که هدفون‌های هدفون دیگر نمی‌توانند به دقت تکرار کنند. با گوش دادن به “If It All Goes South” اثر Sammy Rae & The Friends از طریق Spotify در بالاترین کیفیت آن (320 کیلوبیت بر ثانیه)، مطمئناً برخی از صداهای پس‌زمینه را بهتر از Pixel Buds Pro دریافت کردم. «به خود بیا» از تیک تیک بوم، آزمایشی بود که امسال برای هدفون‌ها انجام دادم، و گلکسی بادز 2 پرو قطعا با سهولت نسبی موفق شد. احساس می‌کردم بالاترین نت‌ها در حال نزدیک شدن به قلمرو “فریادناک” هستند، اما در کل گوش دادن به آن لذت بخش بود. یکی از مدل های بهتری که امسال تا الان تست کردم.

صدای 24 بیتی یک ترفند کامل نیست، اما چیزی است که فراموش شده است اکثر مردم. اگر مجموعه‌ای از فایل‌های موسیقی محلی را تنظیم نکرده باشید، احتمالاً نمی‌توانید از تقویتی که این هدفون‌ها می‌توانند ارائه کنند، قدردانی کنید. حتی با استفاده از Tidal، تفاوت کیفیت بین آن و Spotify در Buds 2 Pro جزئی است و Tidal فقط ارائه می کند کمی عمق بیشتر به صدا

طبق معمول هدفون های سامسونگ، برای به دست آوردن بهترین تعادل از صدا، باید تنظیمات EQ را به پیش تنظیم “Dynamic” تغییر دهید. Dynamic عمق بیشتری به صدا می‌دهد، جایی که “Standard” کمی صاف است و “Bass Boost” در پایین‌ترین حالت بسیار سنگین است.

بزرگترین مشکلی که من با کیفیت صدا دارم این است که فقط در یک مکان کار می کند – با یک دستگاه سامسونگ. اگر گوشی گلکسی زد فولد 4، اس 22 یا حتی یک دستگاه گلکسی سری A داشته باشید، بهترین استفاده را از این هدفون خواهید داشت، اما در هیچ جای دیگری به همان سطح کیفیت نخواهید رسید. کدک اختصاصی سامسونگ تنها زمانی کار می کند که هدفون های گوشی سامسونگ با گوشی ها و تبلت های سامسونگ جفت شوند.

و تا حدودی، این خوب است، اما به این معنی است که اگر یک گوشی هوشمند گوگل پیکسل، یک دستگاه OnePlus یا به معنای واقعی کلمه هر گوشی هوشمند دیگری داشته باشد، مطلقاً هیچ کس نباید اینها را بخرد. Pixel Buds Pro را دریافت کنید. Sony LinkBuds S را دریافت کنید. به هر حال، به معنای واقعی کلمه هر چیز دیگری دریافت کنید، زیرا اگر قصد استفاده از Galaxy Buds 2 Pro را داشته باشید، 230 دلار شما هدر خواهد رفت.

تأخیر در کل ثابت شده است، چه زمانی که با یک دستگاه سامسونگ جفت شود و چه نه. من Buds 2 Pro را با یک Steam Deck جفت کردم، و تاخیر در هنگام بازی Spider-Man Remastered واقعاً مشکلی نداشت. حتی در صحنه های دیالوگ، صدا هماهنگ بود. بدیهی است که وضعیت در دستگاه های خود سامسونگ حتی بهتر است.

ANC کار را انجام می دهد

حذف نویز فعال در هدفون‌های هدفون هرگز به خوبی یک جفت هدفون روی گوشی نخواهد بود، اما این چیزی است که در بسیاری از موارد واقعاً می‌تواند مفید باشد.

گلکسی بادز 2 پرو هستند خوب در این زمینه، اما آنها دقیقاً برنده هیچ جایزه ای نیستند. ANC نمی‌توانست با غرق کردن ماشین چمن‌زنی برقی من، چیزی که بسیاری از هدفون‌های دیگر داشته‌اند، ادامه دهد. کمتر مشکل با از سوی دیگر، با این حال، ANC در سفر به نمایندگی خودرو، عقل من را نجات داد، جایی که یک ساعت انتظار در اتاقی با یک واحد تهویه مطبوع فوق‌العاده نفرت‌انگیز بدون هدفون، خشمگین می‌شد.

حالت شفافیت نیز به خوبی کار می‌کند، با فشار طولانی روی حالت‌های تعویض هدفون، و انتقال صدا از دنیای اطراف از طریق میکروفون هنگامی که شفافیت فعال می‌شود. به اندازه برخی از هدفون‌های دیگر که آزمایش کرده‌ام، مانند جدیدترین گوشی گوگل، طبیعی نیست، اما بی‌معنی نیست. من هنوز هم دوست دارم که سامسونگ به طور خودکار این حالت را فعال می کند و وقتی متوجه شد که شما در حال مکالمه هستید، موسیقی شما را متوقف می کند.

هر دو حالت همچنین در برخی آزمایشات جزئی با باد به خوبی عمل می کنند. شفافیت یک لحظه طول کشید تا تنظیم شود تا نسیم را مسدود کند، اما در نهایت به خوبی انجام شد.

عمر باتری

بدون شک، عمر باتری Galaxy Buds 2 Pro کاملاً قابل قبول است. سامسونگ هنگام استفاده از حالت‌های ANC یا Ambient، پنج ساعت از هدفون‌ها فاصله می‌گیرد، و من در آزمایش خود متوجه شدم که کاملاً دقیق است.

نرم افزار و حرکات

اگر گوشی سامسونگ دارید عالی است

Galaxy Buds 2 Pro سامسونگ نه تنها برای کدک مقیاس پذیر، بلکه برای یکپارچه سازی نرم افزار با گوشی سامسونگ بهترین کار را دارد.

«Easy Pair» هدفون‌های هدفون نزدیک را تشخیص می‌دهد و به‌طور خودکار یک گفتگوی مرتبط‌سازی را در تلفن یا رایانه لوحی شما ظاهر می‌کند. یک حساب کاربری سامسونگ همچنین به هدفون‌ها اجازه می‌دهد همزمان با تلفن و تبلت شما جفت شوند و به صورت هوشمند بین این دو جابه‌جا شوند، اما تنها در صورتی که هر دو دستگاه گلکسی باشند. این در حال حاضر با تلویزیون های سامسونگ نیز کار می کند. SmartThings Find همچنین می تواند هدفون های گم شده را به راحتی پیدا کند.

همه چیز بسیار عالی است، اما اگر از پیکسل، یا گوشی هوشمند موتورولا یا به معنای واقعی کلمه هر چیز دیگری استفاده کنید، خراب می شود. این ویژگی ها در پشت اکوسیستم سامسونگ ساخته شده اند و جای تاسف است که نمی توان از آنها در جای دیگری استفاده کرد. مخصوصاً وقتی که سامسونگ واقعاً کاری را انجام نمی دهد که گوگل انجام نمی دهد. Fast Pair در بسیاری از هدفون‌ها موجود است و با هر تلفن اندرویدی کار می‌کند – و اکنون از تعویض هوشمند نیز پشتیبانی می‌کند. Earbuds با Fast Pair همچنین از ادغام “Find My” نیز پشتیبانی می کند. سامسونگ از نظر حجم در حال حاضر رهبر اندروید است، اما این بهانه ای برای نادیده گرفتن انتخاب نیست، که همان چیزی است که اندروید را در وهله اول عالی می کند.

این حس را هم دارد میتوانست از روش گوگل در کنار روش سامسونگ نیز پشتیبانی کنید. به هر حال، اینها از نسخه Windows از تجزیه سریع در کنار “Easy Pair” سامسونگ پشتیبانی می کنند. چرا سومی اضافه نمی کنید؟

اما در عین حال، نادیده گرفتن تکه‌های کوچک نرم‌افزار سامسونگ که فقط با در نظر گرفتن این اتفاق می‌افتد، سخت است. اگر ساعت گلکسی دارید، می توانید تنظیمات ANC را از مچ دست خود کنترل کنید. همین امر در مورد نمایشگر بیرونی گلکسی زد فلیپ 4 نیز صدق می کند.

برنامه Galaxy Wearable همان چیزی است که همه اینها را تسهیل می کند، با گزینه هایی برای اکولایزر، خواندن اعلان ها با صدای بلند و همچنین دسترسی به Bixby.

حرکات مفیدی که هر زمان که تناسب را تنظیم کنید همچنان فعال می شوند

گلکسی بادز 2 پرو سامسونگ دارای پد لمسی بر روی هر دو هدفون است. یک ضربه موسیقی را مکث یا پخش می کند و با فشار طولانی حالت های ANC/محیط را تغییر می دهد. به این ترتیب خارج از جعبه تنظیم شده است، اما گزینه های بیشتری وجود دارد. می‌توانید دو ضربه یا سه ضربه بزنید تا آهنگ‌ها را به جلو و عقب تغییر دهید. ژست فشار طولانی را می توان برای فعال کردن Bixby، تغییر سطح صدا، یا فعال کردن پخش Spotify نیز سفارشی کرد.

این حرکات کاملاً استاندارد هستند و به خوبی کار می کنند. اما مشکل من همان است که با اکثر هدفون نمی‌توانید تناسب هدفون را بدون اینکه به‌طور تصادفی حرکات را فعال کنید، تنظیم کنید. فقط LinkBuds سونی واقعاً این مشکل را برطرف کرده است، اما حساسیت تاچ پدهای سامسونگ این مورد را به ویژه مفید می کند.

افکار نهایی

مطالب تبلیغاتی را مطالعه نکنید، اما این هدفون های عالی را بردارید

گلکسی بادز 2 پرو سامسونگ مانند هر جفت هدفون گران قیمت دیگری است که در چند سال گذشته فروخته شده است. آنها صدای خوبی دارند، مجموعه ویژگی های اصلی را میخکوب می کنند و به خوبی با گوشی های هوشمند شرکت خود ادغام می شوند.

اما همانطور که در ابتدا ذکر شد، می‌توانید کیفیت صدای خوب و ویژگی‌های عالی را از هدفون a دریافت کنید مقدار زیادی مقرون به صرفه تر از این پس چرا بیش از 230 دلار برای گزینه خود سامسونگ هزینه کنید؟ به نظر من به یکی دو چیز برمی گردد. اگر گوشی هوشمند سامسونگ دارید، حداقل با این قیمت، یکپارچگی یا کیفیت صدای بهتری برای استفاده با دستگاه خود پیدا نخواهید کرد.

مورد دیگر این است که سامسونگ معاملات عالی ارائه می دهد. به عنوان مثال، Samsung.com تا 75 دلار را پیشنهاد می‌کند اگر یک جفت هدفون قدیمی‌تر را برای خرید این هدفون معامله کنید. اگر Buds Pro 2021 یا حتی Galaxy Buds+ سال 2020 را دارید، به دنبال یک تخفیف سنگین هستید. و می‌توانید هر «هدست صوتی بی‌سیم»، از جمله ایرپادهای اپل، را با تخفیف 50 دلاری معامله کنید. در 150-175 دلار، اینها ارزش بسیار بهتری دارند و ارتقای عالی را ایجاد می کنند. بعلاوه، اگر الگوی معمول سامسونگ درست باشد، قیمت خرده فروشی در عرض چند ماه ادامه خواهد داشت.

گلکسی بادز 2 پرو را از کجا بخریم

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: