گلکسی A52 به‌روزرسانی اندروید 13 را در نسخه بتا دریافت می‌کند

اندروید 13 در ماه آگوست به گوشی‌های پیکسل عرضه شد و از آن زمان برای برخی از دستگاه‌های OnePlus و Oppo و همچنین دستگاه‌های سامسونگ از طریق یک برنامه بتا عرضه شده است. اکنون، سامسونگ اندروید 13 را در نسخه بتا به گلکسی A52 در اولین پرچمداران توسعه یافته قبلی خود آورده است.

سامسونگ به طور سنتی نسخه بتای اندروید 13 را قبل از هر چیز دیگری برای پرچمداران فعلی گلکسی اس خود باز می کند که امسال نیز صادق بود. سری گلکسی اس 22 در ردیف اول قرار گرفت و پس از آن سری گلکسی اس 21 قرار گرفت. خط بعدی که انتظار می رود به برنامه بتا اضافه شود، گلکسی زد فولد 4 و فلیپ 4 و همچنین نسخه های قبلی آنها بود.

اما در کمال تعجب همه، توقف بعدی سامسونگ با اندروید 13 در واقع گلکسی A52 است!

همانطور که توسط SamMobile، اندروید 13 اکنون به عنوان بخشی از برنامه One UI 5.0 بتا برای Galaxy A52 در دسترس است. در حال حاضر، به نظر می رسد این برنامه فقط برای کاربران هندی باز است، اما باید در هفته های آینده گسترش یابد.

مطمئناً تعجب آور است که سامسونگ ابتدا این به روز رسانی را در گلکسی A52 2021 عرضه می کند، به خصوص که گلکسی A53 چند ماه است که در دسترس است. با این حال، دیدن سامسونگ که نسخه بتا را به این سرعت به دستگاه‌های مقرون به صرفه‌تر گسترش می‌دهد بسیار عالی است. در حال حاضر، انتظار می‌رود که گلکسی S22، S21، Fold 4/Fold 3، Flip 4/Flip 3 و Galaxy A53 تا پایان سال شاهد به‌روزرسانی‌های پایدار اندروید 13 باشند. اگر این بتا نشانه ای باشد، گلکسی A52 ممکن است از نزدیک دنبال شود.

در پوشش زیر می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد جدیدترین نسخه سامسونگ در اندروید 13 مشاهده کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ/اندروید 13:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: