در اینجا آمده است که چه مدت پشتیبانی خواهد شد

گوشی‌های اندرویدی سطح پرچم‌دار سامسونگ بهترین پشتیبانی را در تجارت دارند، اما گوشی‌های میان‌رده و کم‌هزینه معمولاً در این زمینه کوتاه می‌آیند. دیروز، سامسونگ گلکسی A23 را برای ایالات متحده معرفی کرد و ما توانستیم تأیید کنیم که سامسونگ چه نوع پشتیبانی از به‌روزرسانی را برای این دستگاه ارائه می‌کند.

با خلاصه کردن کوتاهی از خط مشی به‌روزرسانی سامسونگ، این شرکت بسته به دستگاهی که خریداری می‌کنید، تخصیص‌های مختلفی از ارتقاهای اصلی اندروید و وصله‌های امنیتی ارائه می‌دهد.

برای دستگاه های پرچمدار، مانند گلکسی اس 22 یا گلکسی زد فولد 4، این به پنج سال وصله امنیتی و چهار سال به روز رسانی اصلی اندروید کاهش می یابد. این حتی سیاست خود گوگل را برای تلفن های پیکسل شکست می دهد.

در همین حال، دستگاه‌های مقرون‌به‌صرفه‌تری مانند گلکسی A52 و گلکسی A53 چهار سال به‌روزرسانی امنیتی و سه سال به‌روزرسانی اصلی اندروید دریافت می‌کنند.

در بیانیه ای به 9to5Googleسامسونگ تایید کرد که گلکسی A23 فروخته شده در ایالات متحده چهار سال به روز رسانی خواهد شد. در صورت تجزیه، این دستگاه برای چهار سال به‌روزرسانی امنیتی واجد شرایط خواهد بود. این وصله ها به صورت سه ماهه – چهار در سال – برای دو سال اول و سپس هر دو سال یک بار برای دو سال پس از آن وارد می شوند.

در مورد به روز رسانی های اصلی اندروید، خریداران می توانند انتظار داشته باشند که دو سال به روز رسانی های اصلی اندروید را دریافت کنند. گلکسی A23 با اندروید 12 عرضه می شود، به این معنی که اندروید 13 و شاید اندروید 14 طی چند سال آینده به این دستگاه عرضه خواهد شد.

مطالب پیشنهادی  معاملات روز برنامه اندروید: Game of Life 2، Green Project، Alpha Backup Pro، و موارد دیگر

با این حال، به طور کلی، این سیاست بدی برای یک گوشی میان رده نیست. مطمئناً بسیار بهتر از آن چیزی است که از بسیاری از رقبا می‌بینید – OnePlus Nord N20 با قیمت مشابه تنها یک به‌روزرسانی اندروید دریافت می‌کند، و ثابت شده است که وصله‌های امنیتی فوق‌العاده ناسازگار هستند.

گلکسی A23 اکنون در ایالات متحده در دسترس است.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور