GainsPad سرانجام راه اندازی شد و دوره جدیدی از جمع آوری سرمایه Web3 را آغاز کرد

دستیاران راه اندازی GainsPad را اعلام کرده است که نوید دهنده عصر جدیدی در جمع آوری سرمایه وب 3 است. پلتفرم جدید با میراثی به طول شش سال، تیمی کاملا شفاف و سابقه ای بی رقیب که نمونه آن موفقیت Gains Private، سکوی راه اندازی افتتاحیه است، آماده است تا چشم انداز اولیه پیشنهادات غیرمتمرکز (IDO) را بازتعریف کند.

در حالی که تیم این سفر را آغاز می‌کند، از افراد در سراسر جهان دعوت می‌کند تا در شکل‌دهی به آینده جذب سرمایه ارزهای دیجیتال به آنها بپیوندند. GainsPad یک فرصت بزرگ ارائه می دهد، بزرگی بزرگتر از هر چیزی که قبلا در بازار IDO شاهد بودیم. این تیم فقط یک پلت فرم ارائه نمی کند. آنها جامعه ای را پرورش می دهند که در آن شرکت کنندگان می توانند در معاملات متحول کننده زندگی شرکت کنند و روحیه توانمندسازی و فراگیری را تجسم بخشند.

نکات کلیدی چیست؟

GainsPad رویکرد جدیدی را به IDO ها معرفی می کند که بر دسترسی و انصاف تمرکز دارد و در عین حال بالاترین استانداردهای شفافیت و امنیت را حفظ می کند. این پلتفرم دارای چندین مؤلفه کلیدی است که برای افزایش تجربه سرمایه گذار طراحی شده اند.

در مرحله اول، وجود داردسیاست بازپرداخت، که به محافظت از سرمایه گذاران در برابر شرایط پیش بینی نشده کمک می کند. این خط مشی آرامش خاطر را در مرحله راه اندازی توکن تضمین می کند. بعد، وجود داردسیستم لایه بندی شده. با طبقات مختلف متناسب با…