GaiaNet راه اندازی محصول بتا را پس از مرحله آلفا موفقیت آمیز اعلام کرد

سان فرانسیسکو، کالیفرنیا، 4 ژوئن 2024 — GaiaNet، پروژه زیرساخت غیرمتمرکز هوش مصنوعی پیشگام که هدف آن اختلال در سرورهای استنتاج هوش مصنوعی مرکزی مانند ChatGPT است، امروز راه اندازی محصول بتا خود را اعلام کرد. این راه‌اندازی پس از تکمیل مرحله آزمایش آلفا انجام می‌شود که طی آن پلتفرم با موفقیت حجم عظیمی از درخواست‌های روزانه را در تلگرام، دیسکورد و ایکس انجام داد.

نسخه بتا بر سهولت راه‌اندازی یک گره GaiaNet تمرکز دارد و تضمین می‌کند که کاربران، از افراد گرفته تا مشاغل، می‌توانند بدون زحمت در شبکه ادغام شوند. GaiaNet با یک رابط کاربر پسند، فرآیند را ساده می کند و راه حل های نوآورانه خود را برای کاربران در تمام سطوح فنی در دسترس قرار می دهد.

شروع آزمایش بتا یک گام مهم رو به جلو در تعهد GaiaNet برای ایجاد یک اکوسیستم هوش مصنوعی فراگیرتر و عادلانه تر است. با برنامه‌ریزی برای ارائه قابلیت‌های بیشتر در سال 2024، این پلتفرم در آستانه بازتعریف مرزهای هوش مصنوعی است و آن را در دسترس‌تر، مقاوم‌تر در برابر سوگیری داده‌ها، مشارکتی و حفظ حریم خصوصی می‌کند.

کمپین پذیرندگان اولیه

برای جشن راه‌اندازی بتا، GaiaNet از جامعه دعوت می‌کند تا به کمپین‌های تعاملی در X، Discord، Telegram و Warpcast بپیوندند. GaiaNet یک فلسفه جامعه و کاربر محور دارد. بنابراین، کاربران اولیه و جامعه …

Source link