با Google Ad Manager برای آینده پخش ویدیو بسازید

با ادغام های انعطاف پذیر به اهداف تجاری خود برسید

تکه تکه شدن در دستگاه‌های CTV، حرکت به سمت فناوری‌های سمت سرور و استانداردهای تجاری و صنعتی در حال تکامل مستلزم آن است که راه‌حل ویدیویی شما بتواند با سایر فناوری‌های موجود در اکوسیستم ارتباط برقرار کند. به همین دلیل است که ما روی راه‌حل‌هایی سرمایه‌گذاری کرده‌ایم که به شما انعطاف‌پذیری برای ادغام با Google و فناوری‌های ویدیوی شخص ثالث را می‌دهد و به راحتی می‌توانید Ad Manager را در هر یک از جریان‌های کاری جاری‌سازی خود جای دهید.

اگر قبلاً از درج آگهی سمت سرور برای موجودی CTV خود استفاده می‌کنید، می‌توانید راه‌حل ارائه Pod Insertion دینامیک (DAI) ما را در گردش کار خود ادغام کنید تا از مزایای کسب درآمد پیشرفته Google و تحویل بی‌وقفه تبلیغات استفاده کنید. سرویس غلاف DAI به شما امکان می‌دهد تا مالکیت ترتیب پخش جریانی ویدیو (مانیفست ویدیو) را حفظ کنید و در عین حال از منطق ایجاد غلاف آگهی و شرطی‌سازی خلاقانه Ad Manager بهره ببرید تا مطمئن شوید بهترین تجربه تبلیغاتی را در جریان‌های ویدیوی خود ارائه می‌کنید.

ما همچنین مجموعه کاملی از ابزارهای اشتراک‌گذاری موجودی را ایجاد کردیم تا به شما کمک کند با پلتفرم‌های تبلیغاتی شخص ثالث یکپارچه شوید تا بتوانید توزیع خود را به حداکثر برسانید و به راحتی قراردادهای حمل و نقل خود را در سطح جهانی مدیریت کنید. سال گذشته قابلیت اشتراک‌گذاری موجودی خود را برای پشتیبانی از اشتراک‌گذاری Ad Manager به سرور تبلیغات شخص ثالث در EMEA گسترش دادیم و اشتراک‌گذاری Ad Manager به Ad Manager را در سطح جهانی فعال کردیم.

مطالب پیشنهادی  روشی جدید برای تبلیغ کنندگان برای خرید سرصفحه YouTube

در نهایت، اگر برای محتوای خود در YouTube تبلیغات می‌فروشید، YouTube Consolided Report به شما امکان می‌دهد نمایش فروش‌های Google و Partner Sold را در فهرست موجودی YouTube خود در یک مکان مشاهده کنید. این گزارش به شما امکان می دهد تا موجودی فروخته نشده را به طور موثر پیدا کنید و در نحوه فروش در پلتفرم های Google به شما انعطاف بیشتری می دهد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور