برای اولین بار، ناوبری Waze در ماشین شما تعبیه شده است

برای اولین بار، Waze یک برنامه جدید و اختصاصی را روی خودروهای منتخب با داخلی گوگل راه اندازی می کند. این تجربه امروز در حال گسترش است و با خودروهای منتخب رنو شروع می شود. با این تجربه جدید، رانندگان رنو تمام مسیریابی، ناوبری و هشدارهای Waze به‌علاوه تنظیمات، اولویت‌ها و مکان‌های ذخیره‌شده را در نمایشگر خودروی خود خواهند داشت. رانندگان اکنون می توانند بدون استفاده از تلفن خود، از نمایشگر ناوبری بزرگتر و جسورتر درست در سطح چشم لذت ببرند.

ملاقات با کاربران Waze پشت فرمان

همانطور که رانندگان بیشتری با پلتفرم‌های داخل خودرو درگیر می‌شوند، Waze همچنان به دنبال نیازهای رانندگان، هر کجا که می‌روند، ادامه می‌دهد. اکنون Waze در حال ورود به آینده حمل‌ونقل است: یک تجربه بی‌سیم تعبیه‌شده، که در سیستم اطلاعات سرگرمی خودرو تعبیه شده و در خودروهایی با Google ساخته شده است. برنامه جدید اختصاصی Waze برای اتومبیل‌ها، بهترین ناوبری، مسیریابی و هشدارهای Waze را در زمان واقعی به نمایش می‌گذارد. وقتی رانندگی می کنید، می توانید سفرهای ایمن و راحت تری را تجربه کنید و در عین حال دردسرهای استفاده از تلفن هوشمند را از بین ببرید. دیگر نیازی به کابل USB برای اتصال یا پایه تلفن برای نگه داشتن دستگاه خود ندارید.

این ادغام برای رانندگان خودروهای الکتریکی جدید رنو استرالیا هیبریدی و رنو مگان E-Tech در اروپا در دسترس است.

«از آنجایی که کاربران Waze بیشتری با ما در پلتفرم‌های داخل خودرو در ارتباط هستند و شاهد پیشرفت‌هایی در فناوری‌های داخل خودرو هستیم، مهم است که بهترین تجربه‌های رانندگی را برای کاربران خود به ارمغان بیاوریم، به همین دلیل است که ما خوشحالیم که همکاری خود را اعلام می‌کنیم. آرون دی کاسترو، مدیر بازاریابی و مشارکت در Waze می گوید: با رنو. وجود ناوبری، مسیریابی و هشدارهای بی‌درنگ Waze که در نمایشگر خودروهای رنو تعبیه شده است، یک تجربه رانندگی ساده و بی‌نظیر را ایجاد می‌کند. ما مشتاقانه منتظریم تا در سال 2023 این تجربه رانندگی عالی را برای کاربران بیشتری در سراسر جهان ارائه دهیم.

مطالب پیشنهادی  چگونه جستجو را طبیعی‌تر و شهودی‌تر می‌کنیم

جروم سرور، مدیر مشتریان دیجیتال رنو می‌گوید: «رنو اولین خودروسازی است که Waze را مستقیماً روی صفحه چند رسانه‌ای خودرو ارائه می‌کند، بدون اینکه گوشی هوشمند را فعال کند.» ما می‌دانیم که بسیاری از کاربران Waze هنگام رانندگی از این ویژگی جدید لذت خواهند برد. Nouvel Austral و Renault Megane E-Tech الکتریکی به عنوان بخشی از تعهد مستمر ما برای ارائه یک تجربه رانندگی بصری، همه جانبه و متصل به مشتریان است.

برای دسترسی به برنامه، می‌توانید به راحتی پیوند Waze for OpenR را مستقیماً از Google Play در خودروی رنو خود یا از برنامه تلفن همراه My Renault آن‌ها دانلود کنید. می توانید یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید یا از یک حساب Waze موجود برای پیمایش استفاده کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور