100 سال تاریخ برزیل در تصاویر

برای تقریباً سه دهه، من در Folha de S.Paulo، یک روزنامه مستقر در سائوپائولو که در سال 1921 تأسیس شد، کار می کردم که به یکی از تأثیرگذارترین و قابل اعتمادترین منابع خبری در برزیل تبدیل شد. از سال 2019، من اتاق خبر را به عنوان سردبیر آن هدایت می کنم. Folha تمام مهم‌ترین لحظات تاریخ برزیل را در طول قرن بیستم پوشش داده است و ما با ارائه اخبار با کیفیت بالا هر روز و در زمان واقعی، منبع اطلاعاتی قابل اعتمادی برای برزیلی‌ها باقی می‌مانیم.

در سال 2021، فولا صدمین سالگرد خود را جشن گرفت و در طول تاریخ خود، یکی از کامل ترین آرشیوهای عکاسی را در برزیل ساخته ایم. این مجموعه عکس که به ما در درک تاریخ برزیل کمک می کند، اکنون با بیش از 10000 تصویر و 60 داستان مدیریت شده در Google Arts & Culture موجود است. این پروژه چشم انداز یک قرنی از تاریخ و جامعه برزیل را ارائه می دهد و همچنین به عنوان یک دیدگاه منحصر به فرد از رویدادهای جهان از دیدگاه برزیل عمل می کند.

همانطور که ما این پروژه را اعلام می کنیم، مفتخریم که بگوییم Folha اولین روزنامه فعالی است که بایگانی ما را از طریق یک تجربه آنلاین فراگیر باز می کند که در آن شما می توانید به مجموعه ما شیرجه بزنید. می‌توانید داستان‌هایی از جشن‌های فرهنگی برزیل گرفته تا دستاوردهای ورزشی تاریخی و عکس‌های جسورانه‌ای که تاریخ در حال ساخت را ثبت می‌کنند، همراه با کارتون‌های عجیب و غریبی که صفحات ما را زیبا کرده‌اند، کاوش کنید.

برای غواصی کامل در بایگانی به goo.gle/folha مراجعه کنید یا برای کشف پنج مورد از نکات برجسته مورد علاقه من به ادامه مطلب بروید: