Flutter vs. React Native – چه چیزی را در سال 2021 انتخاب کنیم؟

عکس پروفایل Wasim Charoliya Hacker Noon

@wasim1charoliyaوسیم چارولیا

Wasim Charoliya یک استراتژیست بازاریابی دیجیتال در Intelivita ، یک شرکت توسعه برنامه تلفن همراه مستقر در کانادا و ایالات متحده است.

با ورود به سال 2021 ، بحث قدیمی بین برنامه نویسان چند پلتفرمی درباره React Native و Flutter مورد توجه بسیاری قرار گرفت. در گذشته ای نه چندان دور ، React Native چارچوب ارجح برای توسعه دهندگان بود. از طرف دیگر ، Flutter از زمان انتشار در سال 2017 به یک رقیب توانا تبدیل شده است.

با توجه به اینکه اخیراً بسیاری از استارت آپ ها Flutter را برای توسعه MVP انتخاب کرده اند ، React Native با رقابت سخت Flutter روبرو است. بنابراین ، س questionال این است که کدام یک از فناوری های توسعه برنامه در سال 2021 پیروز می شوند؟

مزایای برنامه Flutter

1. بارگیری مجدد = سریع کدگذاری

Flutter امکان ایجاد یک روش پیچیده تر و سریعتر برای ایجاد برنامه را فراهم می کند. این یکی از بهترین چیزها در مورد Flutter است و چیزی است که هر شرکت برتر تولید برنامه موبایل از آن قدردانی می کند.

توسعه دهندگان در یک پایگاه کد در زمان واقعی بهبودهایی ایجاد می کنند و بلافاصله آنها را در درخواست منعکس می کنند. این ویژگی به عنوان “بارگیری مجدد داغ” شناخته می شود و تغییرات معمولاً (میلی-) ثانیه طول می کشد.

این عملکرد به تیم ها این امکان را می دهد تا عملکردها را به سرعت اضافه کنند ، اشکالات را برطرف کنند و ایده های جدید را آزمایش کنند. همچنین ، وقتی نوبت به توسعه سریعتر با همکاری می رسد ، Hot Reload مفید است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور