FLOKI از تحولات جدید و ابتکارات بازاریابی استراتژیک پرده برداری می کند

MIAMI، FL، 21 ژوئن 2024/Chainwire/– فراتر از روندهای بازار، FLOKI به عنوان یک موجودیت مهم در بخش میم کوین ظاهر شده است. موفقیت آن توسط برنامه های کاربردی عملی، حضور قوی و جامعه اختصاص داده شده است.

یک عامل کلیدی در پس برجسته بودن FLOKI، حمایت قوی جامعه از آن است. اشاره های قابل توجه عبارتند از a توییت از حساب تقلیدی ایلان ماسک با 207 هزار دنبال کننده، که بیان می کند: “FLOKI به طور عینی ابزار بسیار بهتری را نسبت به سایر memecoin های موجود در بازار ارائه می دهد.” Crypto_Scofield تحلیلگر رمزارز نیز ستایش کرد توسعه سریع FLOKI، با اشاره به رهبری آن در میان سکه های میم اصلی مانند $PEPE، $WIF، و $BONK.

رسانه های اجتماعی و تعامل با جامعه

داده ها از LunarCrushیک ابزار تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی، نشان می دهد که در شش ماه گذشته، تعاملات اجتماعی FLOKI تا 320٪ افزایش یافته است و تسلط اجتماعی آن 109٪ افزایش یافته است. طبق LunarCrush، Social Dominance “سهم صدا” را در رسانه های اجتماعی اندازه گیری می کند.

FLOKI فعالانه به دنبال پیشرفت های جدید برای تقویت اکوسیستم خود بوده است. تیم معرفی کرد یک ربات معاملاتی و به لیست های عمده ای مانند Kraken دست یافت اضافه كردن FLOKI به نقشه راه فهرست صرافی خود، فقط در 24 ساعت گذشته.

FLOKI یک ابزار ربات معاملاتی مبتنی بر تلگرام را معرفی کرد که دارندگان را قادر می‌سازد تا هر توکنی را در شبکه زنجیره BNB معامله کنند. در دسترس بودن عمومی است…

Source link