Z Flip 4 سامسونگ بهترین دستیار سلامتی دیجیتال است

استفاده از گلکسی زد فلیپ 4 یا بهتر است بگوییم عدم استفاده از آن بسیار لذت بخش بوده است. ببینید، Z Flip 4 سامسونگ برای من تبدیل به یک دستگاه سلامت دیجیتال کامل شده است که باعث می‌شود آن را بردارم و کمتر از آن استفاده کنم. اگرچه عجیب به نظر می رسد، اما بد نیست

به طور کلی تاشوها باعث تفرقه می شوند و باعث می شوند که کاربران یا بسیار آنها را دوست داشته باشند یا به هر قیمتی از آنها اجتناب کنند. در بررسی Z Flip 4 سامسونگ، نکات مثبت زیادی را برای خود دستگاه بیان کردیم، هرچند که فرض یک گوشی تاشو دقیقاً برای همه مناسب نیست. یک نکته بحث برانگیز ارزش واقعی داشتن یک تاشو است، اگرچه این بحث متفاوتی است. یکی دیگر از دوام یک تلفن تاشو است، زیرا حتی سامسونگ تشخیص داده است که طول عمر فقط تاشوهای زیادی وجود دارد – به طور دقیق 200000.

من شخصاً استفاده از Z Flip 4 را یک لذت مطلق می دانم. هنگامی که از جنبه جدید و نوآورانه Flip 4 عبور کردید و شروع به استفاده از آن به عنوان وسیله ای برای نیازهای روزمره کردید، ممکن است متوجه شوید که این گوشی تاشو همه چیز را به خوبی یک گوشی پرچمدار انجام می دهد.

دوز سالم فلیپ

اگر چیزی وجود داشته باشد که Flip 4 سامسونگ در آن برتری داشته باشد، سلامت دیجیتال است. در واقع، آن صفحه پوششی بسیار بیشتر از نشان دادن زمان به شما انجام می دهد. در عوض – بسته به نحوه استفاده شما از Flip – می تواند تا حدی جایگزین صفحه نمایش داخلی شود.

در حالی که به اندازه نمایشگر بیرونی Fold 4 بزرگ و کاربردی نیست، صفحه نمایش پوششی به مفید بودن کلی دستگاه کمک می کند.

تا آنجا که کارایی پیش می رود، صفحه نمایش پوششی چندین کار را انجام می دهد. صفحه نمایش پوشش اصلی – یا هر چیزی که می خواهید آن را بنامید – بیشتر شبیه یک صفحه ساعت است. زمان، سطح باتری و تاریخ را به شما نشان می دهد. اگر اعلان داشته باشید، یک نقطه نارنجی کوچک در سمت چپ خواهید دید. اگر انگشت خود را در آن جهت بکشید، می توانید پیش نمایش تمام اعلان های فعال خود را بخوانید.

در سمت راست ساعت چندین ویجت وجود دارد که می توانید آنها را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید. می توانید صفحاتی مانند تقویم، کنترل پخش موسیقی و حتی آب و هوا داشته باشید. البته، این ویجت ها پایه و مختص سامسونگ هستند، اما به کار می آیند.

با دستگاه‌های رایج، فقط یک صفحه و یک صفحه نمایش دارید. دسته های آن صفحه نمایش همه چيز، از جمله نمایش اعلان ها از صفحه قفل. مشکلی که من اغلب با آن مواجه می شوم این است که اعلان ها را می بینم و قفل گوشی خود را باز می کنم، فقط برای رفتن به برنامه دیگری و گذراندن وقت در آنجا. در حالی که این یک روش طبیعی برای استفاده از دستگاه های دیگر من شده است، زمانی که شروع به استفاده از Flip 4 در استفاده روزانه کردم متوجه شدم که بیشتر از این عادت آگاه شدم.

مشکلی که من اغلب با آن مواجه می شوم این است که اعلان ها را می بینم و قفل گوشی خود را باز می کنم، فقط برای رفتن به برنامه دیگری و گذراندن وقت در آنجا.

با Samsung Z Flip 4، آن صفحه پوششی تمام اعلان‌های شما را به‌عنوان یک فیلتر نمایش می‌دهد، که در آن می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا چیزی ارزش باز کردن دستگاه را دارد تا نگاهی عمیق‌تر داشته باشید. که عمل فیزیکی نیاز به باز کردن Flip توجه بیشتری را به عادات سلامت دیجیتال شما جلب می کند و به نوعی بعد از مدتی استفاده به یک مانع تبدیل می شود.

برای روشن‌تر شدن، باز کردن Z Flip 4 هر بار که می‌خواهم از آن استفاده کنم، مشکلی نیست. این به ماهیت دوم تبدیل می شود و حتی زمان کمتری نسبت به سایر سنسورهای اثرانگشت برای خواندن خوب نیاز دارد. حرکت باز کردن فقط باعث می شود کمی بیشتر از آنچه دستگاه را باز می کنید آگاه شوید.

استفاده کمتر از دستگاه چیز بدی نیست

با جلوه سلامتی دیجیتالی که Z Flip 4 در استفاده روزانه دارد، می بینم که کمتر از دستگاه استفاده می کنم. صفحه نمایش پوششی، در حالی که عملکرد محدودی دارد، می‌تواند اطلاعات زیادی در مورد وضعیت دستگاه شما و آنچه در اعلان‌ها در جریان است به شما بدهد.

در واقع، این تمام چیزی است که در هر لحظه مورد نیاز است. البته، باز کردن دستگاه کار آسانی است – نه اینکه رضایت بخش باشد – اما متوجه شدم که تقریباً به اندازه صفحه نمایش داخلی از صفحه نمایش در یک نگاه استفاده می کنم.

سامسونگ فلیپ 4

کل ساختار Flip 4 توجه شما را بر آنچه در اعلان های شما مهم است متمرکز می کند. هر چیزی که نامربوط است دقیقاً باز کردن دستگاه را تضمین نمی کند. در این موارد، به سادگی اعلان را به سمت چپ بکشید و کار را با آن تمام کنید.

این خود باعث می‌شود که Flip 4 برای سلامت دیجیتال فوق‌العاده باشد، زیرا میزان پرسه زدن بی‌هدف در تلفن خود را محدود می‌کند. متوجه شدم که کمتر این کار را انجام می‌دهم، و به جای استفاده مختصرتر از تلفن که هدف بیشتری دارد. در کتاب من، این مزیتی برای Z Flip 4 سامسونگ است که من در ابتدا در اولین روزهای استفاده خود به آن توجه نکرده بودم. با در نظر گرفتن این موضوع، تاشو قدرت مخفی در سلامت دیجیتال دارد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: