Flexential برای افزودن 33 مگاوات ظرفیت مرکز داده در سال 2022 | دانش مرکز داده

Flexential ارائه‌دهنده کولوکیشن آمریکایی قرار است به طور قابل توجهی مرکز داده خود را گسترش دهد و تا قبل از پایان سال 33 مگاوات ظرفیت در بازارهای منطقه‌ای مانند جورجیا و کلرادو اضافه کند.

این شرکت ساخت یک مرکز جدید را در داگلاسویل، سومین مرکز داده خود در نزدیکی آتلانتا، آغاز کرده است، که هست در صورت ساخت کامل، 150000 فوت مربع فضای سفید و 22.5 مگاوات برق را ارائه می دهد.

فلکسنشال همچنین ساخت بزرگترین مرکز داده خود را که در هیلزبورو، اورگان واقع شده است، به پایان رسانده است و اکنون می تواند تا 36 مگاوات تجهیزات را پشتیبانی کند.

این خبر به دنبال اعلام ماه گذشته در مورد توسعه در دنور است که قرار است 4.5 مگاوات به پردیس اضافه کند.

انبساط انعطاف پذیر

فلکسنشیال (که قبلا به عنوان پیک 10 شناخته می شد) بیش از 40 مرکز داده را در 19 بازار ایالات متحده اداره می کند. با اضافه کردن تمام پروژه‌های خود به یکدیگر، این شرکت در مسیری قرار دارد که تا پایان سال بیش از 220 مگاوات ظرفیت و 3 میلیون فوت مربع فضا در اختیار داشته باشد.

Flexential همچنین اعلام کرد که در سال 2022 برای افزودن دسترسی مستقیم بیشتر به همه ارائه دهندگان ابر عمومی بزرگ – از جمله AWS، Azure و Google Cloud – در سراسر بخش اصلی 100Gbps خصوصی ملی خود سرمایه گذاری خواهد کرد.

کریس داونی، مدیرعامل Flexential در سال 2021 به DCK گفت: «یک استراتژی یک‌اندازه برای همه به سادگی در فناوری اطلاعات کار نمی‌کند، زیرا هر سازمانی نیازهای داده‌ای متفاوتی دارد. گزینه‌های ابری، کولوکیشن و اتصال و بهترین‌ها را برای حجم کاری‌شان فراهم می‌کنند.”