Flask API Containerization با استفاده از Docker

عکس پروفایل نویسنده

@miketechgameمایک ولف

توسعه دهنده نرم افزار ، Tech Enthusiast ، Runner.

به نظر می رسد امروزه قرار دادن برنامه های جدید و براق در ظروف راهی برای آینده است و دلیل خوبی هم دارد. آنها قابلیت حمل و نقل پلت فرم ، کارایی سخت افزار و افزایش امنیت را دارند. در این آموزش ، ما می خواهیم یک API بسیار ساده Flask بگیریم ، آن را در یک ظرف Docker قرار دهیم ، و سپس با استفاده از Postman آن را آزمایش کنیم.

برای شروع ، ما باید چند مورد را تنظیم کنیم. در زیر ، فقط یک API کوچک ایجاد کردم تا به عنوان مثال استفاده شود. لطفاً بخاطر داشته باشید که این کار هیچگونه خطایی ندارد و از تأیید اعتبار استفاده نمی کند. استفاده از آن فقط برای اهداف نمایشی است. من به شدت توصیه می کنم در API های خود مدیریت خطا و تأیید اعتبار کاربر داشته باشید.

در مثال بالا ، App.py نقطه ورود API است. Storage.py جایی است که تمام کارهای پایگاه داده ما انجام می شود. Model.py نگاشت SqlAlchemy را کنترل می کند. اگر کنجکاو هستید که پایگاه داده واقعی چگونه است ، table.md بیانیه ایجاد را برای جدول آزمایش و انواع داده های ویژگی ما نشان می دهد.

پس از پایان ساخت API و آزمایش آن (یا اگر از مثال بالا استفاده می کنید) ، باید یک Dockerfile ایجاد کنیم. این فایل دستورالعمل های ساخت تصویر Docker را لیست می کند. برای مثال API ، فایل به صورت زیر است:

پرونده با دستورالعمل FROM شروع می شود …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور