چگونه به سرعت خطای Missing a Temporary Folder را در وردپرس برطرف کنیم؟ » رتبه ریاضی

آیا سایت وردپرس شما یک ” را نشان می دهدیک پوشه موقت از دست رفته است“خطا؟

وردپرس متداول ترین پلت فرم وب سایت در جهان است. این ستون فقرات اینترنت مدرن است – بدون وردپرس، نمی‌توانید بیشتر محتوایی را که در حال حاضر می‌خوانید بخوانید!

با این گفته، وردپرس گاهی اوقات می تواند طاقت فرسا باشد و احتمالاً هنگام نصب و استفاده از آن با مشکلاتی مواجه خواهید شد. یکی از آزاردهنده ترین مشکلاتی که می توانید با آن مواجه شوید، خطای «فقدان پوشه موقت» است.

هیچ چیز خسته کننده تر از این نیست که گردش کار شما توسط یک پیام خطای غیرمنتظره قطع شود. اما لازم نیست نگران باشید، این یک خطای رایج وردپرس است و می توانید با ویرایش فایل wp-config.php به راحتی آن را برطرف کنید.

پس بیایید نحوه عیب یابی خطا را در این پست ببینیم!

1 چه چیزی باعث خطای «فقدان پوشه موقت» در وردپرس می شود؟

یک پوشه موقت گم شده نشان دهنده مشکل در تنظیمات PHP سرور برای وب سایت شما است.

هر زمان که یک تصویر، تم یا افزونه آپلود می کنید، وردپرس این داده ها را در یک پوشه موقت ذخیره می کند. وقتی وردپرس نمی تواند این پوشه را پیدا کند و سعی می کند یک تصویر، تم یا افزونه را آپلود کند، معمولاً با این خطا مواجه می شوید.

وقتی خطای «فقدان پوشه موقت» را دریافت می‌کنید، نمی‌توانید آپلودهای خود را ادامه دهید. وردپرس نمی تواند افزونه ها، تم ها یا نرم افزار اصلی خود را به روز کند زیرا نمی تواند فایل های جدید را مدیریت کند. با این کار تمام به‌روزرسانی‌های برنامه‌ریزی شده خودکار شما متوقف می‌شود. ممکن است امنیت وب سایت شما در خطر باشد، اما خوشبختانه، چند قدم ساده وجود دارد که می توانید برای رفع این مشکل و بازگرداندن دوباره سایت خود به درستی انجام دهید.

2 چگونه خطای Missing a Temporary Folder را در وردپرس برطرف کنیم؟

توجه داشته باشید: مطمئن شوید که از آن نسخه پشتیبان تهیه کنید wp-config.php قبل از ایجاد هر گونه تغییر فایل کنید. هر زمان که با فایل های سایت خود سر و کله می زنید، همیشه عاقلانه است که فوراً یک نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در صورت بروز مشکل، بتوانید آن را بازیابی کنید.

برای شروع، باید از یک سرویس گیرنده FTP یا مدیر فایل در پنل cPanel حساب میزبانی خود برای اتصال به وب سایت خود استفاده کنید.

به File Manager بروید

در مرحله بعد، باید به آن دسترسی داشته باشید wp-config.php فایل و ویرایش کنید شما می توانید فایل را در public_html فهرست راهنما. روی فایل کلیک راست کرده و روی آن کلیک کنید ویرایش کنید گزینه مطابق شکل زیر

فایل wp-config را برای رفع خطای موقت پوشه پیدا کنید

قطعه کد زیر را قبل از خط اضافه کنیدهمین، ویرایش را متوقف کنید! انتشار مبارک”.

define('WP_TEMP_DIR', dirname(__FILE__) . '/wp-content/temp/');
قطعه کد را به فایل اضافه کنید

تغییرات را ذخیره کنید و به روز شده را دوباره آپلود کنید wp-config.php به وب سایت خود فایل کنید در مرحله بعد، لطفاً به File Manager برگردید و محل را پیدا کنید /wp-content پوشه و یک پوشه جدید به نام دما درون آن.

پوشه temp ایجاد کنید

خودشه! می توانید دوباره وارد سایت وردپرس خود شوید و اکنون باید بتوانید دوباره تصاویر را آپلود کنید.

اگر همچنان متوجه پیام خطای Missing a temporary folder هستید، باید مجوزهای دایرکتوری پوشه wp-content خود را بررسی کنید.

با استفاده از سرویس گیرنده FTP خود، به پوشه ریشه سایت وردپرس خود بروید. پس از آن، بر روی آن کلیک راست کنید wp-content پوشه و انتخاب کنید مجوزهای فایل….

مجوزهای فایل را بررسی کنید

وارد 755 در قسمت مقدار عددی مطابق شکل زیر بر روی آن کلیک کنید خوب را فشار دهید تا ادامه دهید.

تغییر ویژگی های فایل

پس از انجام کار، اکنون باید بتوانید فایل های جدید را آپلود کرده و در سایت وردپرس خود به روز رسانی کنید. اگر مشکل همچنان ادامه دارد، می توانید برای کمک بیشتر با ارائه دهنده هاست خود تماس بگیرید.

3 نتیجه

اگر سرور شما یک پوشه موقت تعریف نکند، وردپرس نمی تواند فایل های جدید را ذخیره کند. از طرف دیگر، به روز رسانی این تنظیمات PHP ساده است. با ویرایش خود فایل wp-config.php، می توانید عملکرد وب سایت خود را بازیابی کنید.

آیا در مورد خطای «فقدان پوشه موقت» سؤال دیگری دارید که می‌خواهید در این پست به آن بپردازیم؟ به ما اطلاع دهید توییت کردن @rankmathseo. 💬