Five Nights at Freddy’s Crowd Choice را در Stadia اضافه می کند

پس از اولین نمایش در Stadia در اوایل سال جاری، Five Nights at Freddy’s Security Breach پشتیبانی از ویژگی انحصاری Stadia، Crowd Choice را اضافه می کند.

پنج شب در فردی (FNAF) Security Breach که در آخرین به‌روزرسانی که اکنون برای همه کاربران به صورت زنده در دسترس است، پشتیبانی از Crowd Choice را اضافه کرده است. این ویژگی انحصاری Stadia اولین بار در سال 2020 در کنار بازی هایی مانند Outcasters عرضه شد. ایده پشت این ویژگی این است که به پخش کننده ها اجازه می دهد با مخاطبان خود تعامل داشته باشند تا تصمیم بگیرند که در بازی بعدی چه اتفاقی می افتد. با پخش مستقیم Stadia به یوتیوب ادغام شد.

اکنون، FNAF در حال اضافه کردن پشتیبانی برای Crowd Choice است. با فعال بودن این ویژگی، استریمرها می توانند طبق تصویر زیر از مخاطبان خود نظرسنجی کنند که در کدام مسیر باید در بازی بروند.

پخش‌کننده‌ها اکنون می‌توانند به مخاطبان خود قدرت انتخاب مسیری را که استریمر باید طی کند، بدهند! بارانداز بارانداز یا جایزه شمار؟ مونتی یا چیکا؟ اقامت یا ترک Pizzaplex؟

در کنار Crowd Choice، Five Nights at Freddy’s در Stadia نیز از Player Stats پشتیبانی می‌کند. اکنون آمار بازی در نمایه Stadia شما نشان داده می شود تا خودتان را پیگیری کنید یا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

Five Nights at Freddy’s Security Breach در Stadia با قیمت 39.99 دلار در دسترس است و همچنین به عنوان بخشی از Stadia Pro به صورت رایگان در دسترس است.

اطلاعات بیشتر در Stadia:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: