پنج نکته برای قوانین جدید تبلیغات سیاسی اتحادیه اروپا

در انتخابات و سایر فرآیندهای دموکراتیک، مردم خواهان دسترسی به اطلاعات معتبر و طیف وسیعی از دیدگاه‌ها هستند. اطلاعات باکیفیت به مردم کمک می کند هنگام رای دادن آگاهانه تصمیم بگیرند و با سوء استفاده بازیگران بد مقابله می کند. به همین دلیل است که ما از اهداف مقررات اتحادیه اروپا در مورد تبلیغات سیاسی برای افزایش دسترسی به اطلاعات با کیفیت بالا، بهبود شفافیت و کمک به حفاظت از یکپارچگی فرآیندهای انتخاباتی حمایت می کنیم.

در سراسر Google و YouTube، تیم‌های ما با اتصال افراد به اطلاعات انتخابات مانند نکات عملی در مورد نحوه ثبت نام برای رأی دادن یا ارائه اطلاعات معتبر درباره نامزدها، از فرآیندهای دموکراتیک پشتیبانی می‌کنند. و، ما سال ها برای افزایش شفافیت در مورد تبلیغات سیاسی در پلتفرم های خود کار کرده ایم. به عنوان مثال، پیش از انتخابات پارلمانی اروپا در سال 2019، Google ابزار شفافیت تبلیغات محتوای سیاسی اتحادیه اروپا خود را راه‌اندازی کرد که برای تبلیغات انتخاباتی اتحادیه اروپا در «جستجو» به راستی‌آزمایی و در آگهی «پرداخت توسط» نیاز دارد.

همانطور که سیاست گذاران در بروکسل در مورد قوانین جدید در مورد تبلیغات سیاسی بحث می کنند، ما مسئولیت داریم که تجربیات خود را در مورد نحوه عملکرد پیشنهادات در پلتفرم هایمان به اشتراک بگذاریم، تا از عواقب ناخواسته جلوگیری کنیم و اطمینان حاصل کنیم که قوانین جدید در عمل عمل می کنند.

پنج نکته برای قوانین جدید تبلیغات سیاسی اتحادیه اروپا:

  1. شفافیت بیشتری در مورد آنچه که یک “آگهی سیاسی” را تشکیل می دهد مورد نیاز است. تعاریف گسترده ای که توسط موسسات مختلف ارائه می شود می تواند شامل طیف گسترده ای از سخنرانی یا محتوای آنلاین در مورد مسائل سیاسی باشد. سازندگان YouTube، از جمله سازمان های غیردولتی، که دیدگاه های خود را در مورد مسائل روز به اشتراک می گذارند، می توانند محتوای خود را طبقه بندی کنند. “آگهی سیاسی”. به طور مشابه، تبلیغ کنندگانی که در مورد موضوعات اجتماعی مانند تغییرات آب و هوایی صحبت می کنند، می توانند تحت این تعاریف قرار بگیرند. بیشتر مردم نمی‌خواهند این نوع محتوا را به‌طور ناخواسته توسط قوانین ضبط شده ببینند، وضوح بیشتری در عبارت مورد نیاز است.
  2. یک رژیم شفافیت متعادل ایجاد کنید. ما از جاه طلبی مقررات برای معرفی اقدامات شفافیت بهتر برای تبلیغات سیاسی حمایت می کنیم. پلتفرم‌ها باید بتوانند با حسن نیت به اظهارات تبلیغ‌کنندگان اعتماد کنند. تبلیغ‌کنندگان، نه پلتفرم‌ها، می‌توانند اطلاعات خود را تأیید کنند و ماهیت و زمینه تبلیغات خود را به بهترین شکل درک کنند. آنها نقش مهمی در ارائه اطلاعات دقیق و اطمینان از مطابقت محتوای آنها با قوانین قابل اجرا دارند.
  3. به رای دهندگان اجازه دهید تبلیغات سیاسی مرتبط را ببینند. مهم است که این مقررات منجر به این نشود که پلتفرم‌ها به سادگی قادر به ارائه تبلیغات سیاسی به کاربران نباشند. در برخی از تفاسیر، به دلیل تأثیر قانون بر الزامات فنی ارائه تبلیغات، حتی ارائه تبلیغات به زبان محلی در یک انتخابات محلی خاص ممکن است غیرممکن شود. تبلیغات سیاسی یکی از اجزای مهم انتخابات دموکراتیک است – نامزدها از تبلیغات برای افزایش آگاهی، به اشتراک گذاری اطلاعات و تعامل با رای دهندگان بالقوه استفاده می کنند.
  4. اطمینان حاصل کنید که پرچم‌های کاربر توسط عوامل مخرب مورد سوء استفاده قرار نگیرند. اجازه دادن به هر کاربر برای به چالش کشیدن هر تبلیغ سیاسی – که پس از آن باید توسط پلتفرم عمل شود – راه را برای سوء استفاده از سیستم توسط ترول ها، بازیگران خارجی و مخالفان سیاسی هموار می کند. این ابزار همچنین می تواند مورد سوء استفاده قرار گیرد و منجر به حذف تبلیغات توسط پلتفرم ها شود تا از مسئولیت جلوگیری کنند و سخنان مشروع سیاستمداران و احزاب سیاسی را خاموش کنند.
  5. تأثیر محدودیت ها بر محتوای سیاسی در سیستم های توصیه را در نظر بگیرید در مورد بینندگان، سازندگان، و گفتمان سیاسی سالمی که YouTube قصد دارد پلتفرمی برای آن فراهم کند. با بیش از 500 ساعت محتوا که در هر دقیقه در YouTube آپلود می شود، توصیه ها نقش مهمی در کمک به افراد برای کشف محتوا دارند. به عنوان مثال، در طول انتخابات، آنها اطمینان حاصل می کنند که محتوا به صورت محلی مرتبط و به زبان مناسب ارائه می شود. حذف مؤثر هر گونه محتوای سیاسی از توصیه ها، دسترسی رای دهندگان به اطلاعات آنلاین با کیفیت بالا را دشوارتر می کند.

این مقررات جدید نقش مهمی در تعیین استانداردها در کل بازار واحد اتحادیه اروپا ایفا می کند و می تواند به رأی دهندگان کمک کند تا اطلاعات و کنترل مناسبی در مورد محتوایی که می بینند داشته باشند. همانطور که ما بر اساس کار خود برای ارتباط مردم با اطلاعات با کیفیت بالا، حمایت از مشارکت مدنی و فراهم کردن بستری برای گفتمان سیاسی سالم، مشتاقانه منتظر تعامل با سیاستگذاران و مشارکت بیشتر در این بحث مهم هستیم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور