نمایه‌های خواب Fitbit از ماه جولای عرضه می‌شود

ردیابی خواب یکی از بهترین بخش‌های داشتن Fitbit است و این هفته شرکت متعلق به گوگل این ویژگی را دو برابر کرده است. «Sleep Profiles» که به زودی منتشر می شود، به صاحبان Fitbit اطلاعات بیشتری در مورد خواب خود و نحوه بهبود آن می دهد.

Fitbit ‘Sleep Profiles’ به شما کمک می کند استراحت خود را درک کنید

اواخر سال گذشته، ما در مورد آزمایش Fitbit از “حیوانات خواب” گزارش دادیم، راهی برای دسته بندی عادات خواب شما به شش گروه – لاک پشت آهسته به خواب، طوطی بی قرار، جوجه تیغی کم عمق، زرافه کوتاه خواب، دلفین خواب تقسیم شده، و خواب جامد. خرس.

اکنون، Fitbit به طور رسمی این ویژگی را به عنوان «Sleep Profiles» راه‌اندازی می‌کند و از همان شش حیوان برای نمایش نتایج Fitbit در تجزیه و تحلیل الگوها و عادات خواب شما استفاده می‌کند.

برای تعیین نحوه خواب شما، Fitbit از 10 معیار مختلف برای اندازه گیری کیفیت خواب شما استفاده می کند. این شامل نکات داده‌های جدیدی است، مانند اینکه زمان خواب شما چقدر ثابت است، چقدر طول می‌کشد تا به “خواب سالم” برسید، و چه مدت تا زمانی که خواب مختل شود.

Fitbit توضیح می دهد:

تیم تحقیقاتی ما 1000 ویژگی مختلف خواب را در طول تجزیه و تحلیل خود قبل از تقطیر آن به معیارهای کلیدی که در نمایه شما قرار می دهیم، مورد مطالعه قرار داد. از معیارهای جدید، از جمله متغیر بودن برنامه خواب، زمان قبل از خواب کامل و خواب مختل، تا معیارهای قبلی ردیابی شده مانند مدت زمان خواب، آرامش و خواب REM، این نقاط داده یک نمای کلی ماهانه از الگوهای خواب و کیفیت شما را به تصویر می کشند.

این شرکت همچنین خاطرنشان می‌کند که «محدوده‌های ایده‌آل» برای هر یک از 10 معیار بر اساس سن و جنسیت به کاربران ارائه می‌شود و به کاربر نشان می‌دهد که در آن محدوده قرار دارند. سپس آن نتایج در یک نمای کلی ماهانه نشان داده می شود.

برای ایجاد نمایه خواب خود، Fitbit به حداقل 14 شب ردیابی خواب در ماه نیاز دارد، که هر چه بیشتر از ساعت هوشمند یا ردیاب خود استفاده کنید، نمایه دقیق تر می شود. نتایج، از جمله حیوان خواب شما، در اولین روز هر ماه در برنامه Fitbit نشان داده می‌شود و ممکن است ماه به ماه تغییر کند.

سپس از حیوان خواب شما برای ارائه نکاتی در مورد اینکه چگونه ممکن است بتوانید خواب بهتری داشته باشید استفاده می شود.

بر اساس رفتار نوع خواب‌تان، می‌بینید که الگوهای خوابتان در چه مرحله‌ای با دیگرانی مثل شما مقایسه می‌شود – چه تنظیم یک برنامه خواب ثابت‌تر یا ایجاد یک روال قبل از خواب مانند امتحان محتوای ذهن آگاهی موجود در برنامه Fitbit برای کمک به خواب سریع‌تر.

این دستگاه ها از Fitbit Sleep Profiles پشتیبانی می کنند

نکته مهم، نمایه‌های خواب Fitbit برای همه دارندگان Fitbit در دسترس نیست.

در مرحله اول، برای دریافت این داده ها باید یک مشترک Premium فعال باشید، که به معنای پرداخت 9.99 دلار در ماه است.

دوم، به یک دستگاه Fitbit پشتیبانی شده نیاز دارید. Sleep Profiles با پشتیبانی از دستگاه های زیر راه اندازی می شود:

  • Fitbit Sense
  • Fitbit Versa 3
  • Fitbit Versa 2
  • Fitbit Charge 5
  • فیت بیت لوکس
  • Fitbit Inspire 2

نمایه‌های خواب از «هفته ۴ جولای» شروع به انتشار می‌کنند و داده‌ها در ۱ اوت برای افرادی که شرایط لازم را دارند نشان داده می‌شود.

اطلاعات بیشتر در مورد Fitbit:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: