به روز رسانی Fitbit Sense، Versa 3 در حال ارائه اصلاحات امنیتی

به دنبال ردیاب‌های Charge 5 و Luxe در ماه گذشته، Fitbit به‌روزرسانی ساعت هوشمند Sense و Versa 3 را ارائه می‌کند.

Fitbit Sense از 44.128.6 شروع می شود.12 به 44.128.6.17، در حالی که Versa 3 36.128.6 پرش می کند.12 به 36.128.6.17. این نسخه‌سازی یک وصله افزایشی را پیشنهاد می‌کند و لیست به‌روزرسانی سیستم‌عامل Fitbit هم همین را نشان می‌دهد.

با این حال، ورودی تغییرات جدید برای یک به‌روزرسانی که «فقط Sense و Versa 3» است به اشتباه به‌عنوان Fitbit OS 4.2.3 شناسایی شده است. این به‌روزرسانی قبلی در ماه مارس برای نسخه‌های Versa، Versa 2 و Versa Lite بود که Sense و Versa 3 به‌خصوص Fitbit OS 5.x را اجرا می‌کردند. با این حال، مطالب به وضوح جدید هستند و باید دقیق باشند:

این نسخه شامل رفع اشکال، بهبودها و یک به‌روزرسانی امنیتی مهم است. برای اطلاعات بیشتر در مورد به‌روزرسانی‌های امنیتی، به چگونه دستگاه Fitbit خود را به‌روزرسانی کنم؟

تأکید بر «به‌روزرسانی امنیتی مهم» است، با توصیه Fitbit که «به‌روزرسانی مهم را فوراً اعمال کنید»:

به‌روزرسانی امنیتی آسیب‌پذیری را اصلاح می‌کند که در صورت بهره‌برداری، می‌تواند امنیت داده‌ها را به خطر بیندازد و به طور بالقوه اجازه دسترسی به داده‌های محرمانه یا حساس را می‌دهد اما اجرای کامل کد را متوقف می‌کند.

نسخه‌های گذشته فقط به رفع اشکال و بهبودها اشاره کردند. این به‌روزرسانی برای یک Fitbit Sense که امروز صبح بررسی کردیم منتشر شد. در استفاده مختصر خود، ما هنوز هیچ تغییر دیگری در مواجهه کاربر مشاهده نکرده ایم.

در حال بروز رسانی…

اطلاعات بیشتر در مورد Fitbit:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: