لوازم جانبی Fitbit Sense 2، Versa 4 از شخص ثالث ظاهر می شود

ما اولین نگاهی به Fitbit Versa 4 در آغاز ماه مه به اشتراک گذاشتیم و در عین حال نام محصول آن را به همراه Sense 2 نیز گزارش دادیم. تأییدیه اضافی پوشیدنی های Fitbit آینده و نام تجاری آنها اکنون از سوی یک سازنده لوازم جانبی آشنا ارائه شده است.

در ماه مارس، ما برای اولین بار کد برنامه Fitbit را مشاهده کردیم که نشان داد چگونه دو ساعت هوشمند جدید در حال توسعه دارای وضوح صفحه نمایش (336 × 336) هستند که مشابه Sense و Versa 3 فعلی است. این شباهت زمانی تایید شد که ما نگاهی به Versa 4 به اشتراک گذاشتیم. ، با تنها تفاوت عمده سخت افزاری این است که چگونه دکمه دیگر فرورفته نبود بلکه بیرون زده بود.

یک ویدیوی رسمی YouTube از Wasserstein که در 19 مه ارسال شده است، نصبی را ارائه می دهد “آموزش محافظ صفحه Fitbit Versa 4 / Sense 2”. این شرکت به‌ویژه برای ساخت لوازم جانبی مورد تأیید Google Nest مشهور است. این شامل پنل خورشیدی Nest Cam، پایه ضد سرقت، پایه Nest Doorbell، و پایه قابل تنظیم برای Nest Hub و Max است.

Wasserstein پس از فروش لوازم جانبی مشابه برای Charge 5، همان چیزی است که کد QR داخل محصول به آن پیوند می‌خورد، Wasserstein نشان می‌دهد که در حال ساخت یک محافظ صفحه برای Versa 4 و Sense 2 است که در حال حاضر منتشر نشده است.

با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که لوازم جانبی مذکور در مورد چیزی که به نظر می‌رسد حس اصلی در ویدیو باشد، اعمال می‌شود. چیزی که در این کلیپ دو دقیقه‌ای می‌بینیم یکی از محصولات منتشر نشده نیست، زیرا دکمه‌ها، سنسورها و محل‌های برش بدون تغییر هستند.

مطالب پیشنهادی  Google نتایج جستجوی موبایل را دوباره طراحی می کند

با این اوصاف، مجدداً تأیید می‌کند که چگونه لوازم جانبی Sense 2/Versa 4 با ساعت‌های هوشمند Fitbit موجود سازگار خواهند بود زیرا صفحه نمایش بدون تغییر است. همچنین قبلاً گزارش داده‌ایم که مجموعه باندهای Fitbit موجود به تناسب خود ادامه می‌دهد و ساعت‌ها به جای Wear OS 3، Fitbit OS را اجرا می‌کنند.

محافظ صفحه نمایش Fitbit Versa 4 و Sense 2 Wasserstein هنوز توسط خرده فروشان فهرست نشده است، اما کار آماده سازی ساعت های جدید به وضوح توسط اشخاص ثالث انجام می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد Fitbit:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور