Fitbit Sense 2 و Versa 4 موسیقی ندارند، Wi-Fi را از دست می دهند

Fitbit Sense 2 و Versa 4 دارای رابطی هستند که به شدت از Wear OS 3 الهام گرفته شده است، اما در غیر این صورت فاقد ویژگی های کلیدی مانند ذخیره سازی موسیقی آفلاین، پخش یا حتی کنترل هستند، در حالی که Wi-Fi غیرفعال است.

Fitbit به وجود “WiFi” در بخش “حسگرها و اجزای” صفحه مشخصات برای Sense 2 و Versa 4 اشاره می‌کند. با این حال، بلافاصله در داخل پرانتز می‌گوید “غیرفعال، نمی‌شود روشن شود”.

علاوه بر این، “چگونه ساعت فیت بیت خود را به Wi-Fi وصل کنم؟” مقاله راهنما تأیید می کند که «این ویژگی در Fitbit Sense 2، Fitbit Versa Lite Edition یا Fitbit Versa 4 در دسترس نیست.»

این مایه تاسف است زیرا Wi-Fi «به‌روزرسانی‌های سیستم‌افزار سریع‌تر» را در مقایسه با بلوتوث امکان‌پذیر می‌کند – در تجربه ما، تفاوت بسیار زیادی وجود دارد – که اکنون تنها گزینه برای ساعت‌های هوشمند جدید است. در همین حال، Fitbit همچنین اعلام کرد که اتصال Wi-Fi به شما امکان می دهد لیست های پخش و برنامه ها را دانلود کنید. هنوز هم می‌توانید برنامه‌ها (و چهره‌های ساعت) را از طریق بلوتوث دانلود/انتقال دهید، هرچند کندتر.

با این حال، محدودیت دیگری که در اینجا آشکار شد، عدم وجود گزینه‌های موسیقی در Fitbit Sense 2 و Versa 4 است. برای شروع، این شرکت به قابلیت‌های پخش صدا اشاره نمی‌کند – به غیر از تماس‌های تلفنی روی مچ (در آینده) و Amazon Alexa – در هر صفحه محصول

علاوه بر این، یک مقاله کمکی دیگر می‌گوید Deezer «در Fitbit Sense 2، Fitbit Versa Lite Edition یا Fitbit Versa 4 در دسترس نیست.» صفحه پشتیبانی پاندورا فقط می‌گوید «این ویژگی در Fitbit Versa Lite Edition یا Fitbit Versa 4 موجود نیست» و احتمالاً ذکر نشدن Sense 2 یک اشتباه است. در همین حال، گفتنی بود که Charge 5 پس از نسل‌های قبلی، کنترل‌های تخصصی Spotify را ارائه نمی‌کرد و Sense اصلی این کار را انجام می‌داد.

علاوه بر کمبود فضای ذخیره سازی روی دستگاه، مشخص نیست که حتی بتوانید پخش صدا را در تلفن خود کنترل کنید. در دفترچه راهنمای Sense 2 و Versa 4 هیچ چیزی در مورد کنترل های پخش/مکث موسیقی یا اتصال هدفون بلوتوث به ساعت شما ذکر نشده است. امیدواریم این چیزی باشد که در به روز رسانی آینده اضافه شود.

فقدان این ویژگی‌ها تا حدودی جایگاه Sense 2 و Versa 4 را به عنوان ساعت‌های هوشمند مختل می‌کند، به خصوص که تا به امروز هیچ اشاره‌ای به پشتیبانی از Google Assistant نشده است، فقط الکسا. البته، شما می‌توانید پرداخت‌های مچی، نقشه‌های گوگل، اعلان‌ها، توانایی پاسخ به پیام‌ها و توانایی پاسخگویی به تماس‌ها را دریافت کنید.

حذف این ویژگی‌ها نشان می‌دهد که Fitbit چگونه Sense 2 و Versa 4 (این هفته عرضه می‌شود) را روی قابلیت‌های سلامتی و تناسب اندام با برخی از ویژگی‌های شبیه ساعت هوشمند که عملکرد خوبی دارند، متمرکز کرده است. با این حال، هر گونه از دست دادن عملکرد همیشه مایه تاسف است و باعث می شود ساعت های جدید یک جانشین ساده نسل بعدی نباشند. همچنین مسیر ارتقا به ساعت پیکسل را آشکارتر می کند.

اطلاعات بیشتر در مورد Fitbit:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: