صفحه Fitbit Nutrients در حال حاضر خراب است و مجموع بالاتر را نشان می دهد

برنامه Fitbit به شما کمک می کند همه چیز را از فعالیت گرفته تا مصرف غذا مدیریت کنید، اما در حال حاضر یک اشکال وجود دارد که داده ها را به اشتباه محاسبه می کند. در حال حاضر، برنامه Fitbit دریافت روزانه مواد مغذی را با مجموع اغراق‌آمیز نشان می‌دهد.

صفحه Fitbit ‘Nutrients’ خراب است

در حالی که بیشتر مردم به برنامه Fitbit در رابطه با ردیابی مراحل، خواب و تمرین فکر می کنند، اما می تواند کارهای بیشتری انجام دهد. می توانید از این برنامه برای ثبت مواد غذایی و ردیابی کالری در رابطه با آنچه سوزانده اید استفاده کنید. شخصاً چیزی است که مدتی برای کاهش و کنترل وزن از آن استفاده کرده ام.

در صفحه ثبت مواد غذایی، برنامه Fitbit به طور خودکار درشت مغذی های روزانه شما را محاسبه می کند، همچنین بر اساس آنچه در روز سوزانده اید و اهداف شما، چه مقدار کالری در “بودجه” شما وجود دارد. اما یک صفحه “مواد مغذی” نیز وجود دارد که می تواند میزان چربی، سدیم، کلسترول و ویتامین هایی که از وعده های غذایی خود دریافت کرده اید را تجزیه کند.

در حال حاضر، صفحه Fitbit “Nutrients” خراب است و نمایش داده می شود وحشیانه اعداد اغراق آمیز برای دریافت غذای روزانه

من برای اولین بار شب گذشته متوجه این مشکل در برنامه Fitbit خودم شدم و هر روز این اتفاق ادامه دارد. به عنوان مثال، امروز من فقط یک کاسه غلات با مقداری شیر جو دوسر مصرف کردم، اما مصرف روزانه مواد مغذی به نظر می رسد که یک بوفه کامل را به تنهایی تمام کرده ام.

برای مقایسه سه معیار به طور خاص. صبحانه سبک من فقط شامل شش گرم چربی، 34 میلی گرم سدیم و 8 گرم کربوهیدرات بود. کل درشت مغذی ها در صفحه اصلی ثبت غذا منعکس کننده آن کل است. اما ضربه زدن بر روی ورود کامل “Nutrients” در برنامه Fitbit نشان می دهد بسیار اعداد بالاتر 181 گرم چربی 4228 میلی گرم سدیم و 203 گرم کربوهیدرات

واضح است که چیزی بسیار خراب است و همین تجربه توسط کاربران در انجمن های Fitbit و Reddit منعکس شده است. ما مطمئن نیستیم که اولین بار چه زمانی این مشکل ظاهر شد، اما به نظر می رسد حداقل یک یا دو هفته است که اتفاق افتاده است. محتمل ترین سناریو در اینجا این است که به روز رسانی 19 می برنامه Fitbit مقصر است، اما ما نمی توانیم 100٪ مطمئن باشیم.

به نظر می رسد که مجموع ها بر اساس روز و مورد متفاوت است، بدون هیچ الگوی واضحی. در مجموع دیروز، من میزان مصرف سدیم را با آنچه در واقع ثبت کرده بودم با کل موجود در صفحه «مواد مغذی» مقایسه کردم و شاهد افزایش بیش از 360 درصدی در روز بودم.

یک اصلاح احتمالاً خیلی دور نیست

من فکر می‌کنم همه ما تمایل داریم که گاهی اوقات کمی ناسالم غذا بخوریم، و توصیه‌هایی را در مورد مواد مغذی که دریافت کرده‌ایم مرور می‌کنیم، اما مجموع فعلی Fitbit کاملاً از بین رفته است. بدتر این است که اگر کسی متوجه نشود که چیزی واقعاً خاموش است، این مجموع می‌تواند برای کسانی که از رژیم‌های غذایی محدود پزشکی استفاده می‌کنند وحشت کند.

Fitbit هنوز راه حلی برای این مشکل تأیید نکرده است، اما یک مدیر انجمن از شرکت تأیید کرده است که این مشکل در داخل مطرح شده است.

امیدوارم زودتر شاهد رفع مشکل باشیم.

اطلاعات بیشتر در مورد Fitbit:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: