بررسی عمیق Fitbit Inspire 3: یک پیشرفت رنگارنگ!

در این ماه، Fitbit نه یک، نه دو، بلکه منتشر کرده است سه پوشیدنی های هوشمند جدید امروز نگاهی عمیق به Fitbit Inspire 3 بسیار باریک و رنگارنگ جدید می اندازیم. استفاده از آن آسان است، کم هزینه است و همچنان دارای بسیاری از ویژگی های سلامتی و تناسب اندام است. در ادامه بخوانید تا ببینید آیا Fitbit Inspire 3 برای شما مناسب است یا خیر.

بررسی Fitbit Inspire 3

ویژگی های کلیدی Fitbit Inspire 3

 • ردیابی خواب
 • نمره آمادگی روزانه و HRV (یا ردیاب متغیر ضربان قلب)
 • GPS متصل
 • مانیتور اکسیژن خون
 • تغییر دمای پوست
 • مقاومت در برابر آب تا 50 متر
 • صفحه نمایش روشن و تمام رنگی (نمایشگر همیشه روشن اختیاری)
 • ردیابی تناسب اندام
 • قابل مقایسه با IOS و Android
 • عمر باتری تا 10 روز
 • قیمت زیر 100 دلار

طراحی Fitbit Inspire 3

باند

Fitbit Inspire 3 یک ردیاب تناسب اندام بسیار نازک است. با عرض 0.73 اینچ، این مورد باعث می‌شود Fitbit Charge 5 من حجیم به نظر برسد و Garmin من به طرز کمدی بزرگ به نظر برسد. اگر طرح نازکی را دوست دارید، خیلی باریکتر از این نمی شود.

Fitbit Inspire 3 دارای دو بند سیلیکونی در یکی از سه رنگ: Midnight Zen، Lilac Black یا Morning Glow است. بین دو اندازه نوار، مچ‌هایی با دور 5.4 تا 8.7 اینچ قرار می‌گیرند. این گروه‌ها انتشار سریع و آسانی دارند.

اگر کاربر بیشتر به دنبال کردن مراحل نسبت به معیارهایی مانند ضربان قلب علاقه دارد، یک کلیپ نیز برای خرید در دسترس است تا Fitbit Inspire 3 را از روی مچ خود ببندد.

Fitbit Inspire 3 دارای دو اندازه باند کوچک و بزرگ است

نمایش دادن

صفحه نمایش رنگی جدید Fitbit Inspire 3 پیشرفت برجسته ای است. روشن، واضح است و به راحتی در بیرون دیده می شود، به خصوص اگر در تنظیمات حداکثر روشنایی را قرار دهید.

کتابخانه‌ای از صفحه‌های ساعت موجود وجود دارد که می‌توانید نصب کنید، بسیاری از آن‌ها چیزی بیش از ظاهر خوب ارائه می‌دهند. موردی که من استفاده می کردم ضربان قلب فعلی شما را در مرکز نشان می دهد، و نماد قلب در واقع با بالا رفتن ضربان قلب شما بزرگتر می شود.

اگرچه نمایشگر عالی به نظر می رسد، اما بسیار کوچک است. در واقع دو قاب در بالا و پایین حدود یک سوم فضای موجود را اشغال می کنند. متن روی صفحه نمایش Fitbit Inspire 3 ممکن است کمی کوچک باشد، بنابراین اگر بینایی ضعیفی دارید، ممکن است این چیزی باشد که باید در نظر بگیرید.

صفحه ساعت Fitbit Inspire 3 توسط دو قاب بزرگ کوچکتر شده است

رابط کاربری

جایی که Fitbit Inspire 3 واقعاً برتر است، مانند همه ردیاب های تناسب اندام Fitbit، در طراحی آسان برای استفاده و درک آسان آن است. پیمایش در Fitbit بسیار ساده است. اگر شما بالا کشیدن، آمار کلی روز خود را خواهید دید از جمله:

 • کل مراحل
 • کل فاصله تخمینی
 • دقایق فعال کامل شد
  فعالیت تمرینی شما بر اساس مناطق ضربان قلب. تعداد دقایق زمان صرف شده در مناطق ضربان قلب بالاتر را دو برابر می کند
 • کل کالری
 • نمره خواب و خواب
  بر اساس داده‌های خواب عمیق‌تر که در برنامه قابل مشاهده است
 • سطح اکسیژن خون برای شب قبل
  این یک ویژگی جدید در Inspire 3 است که به لطف سنسورهای قرمز و مادون قرمز اضافی است

انگشت خود را به پایین بکشید برای تنظیم یا فعال/غیرفعال کردن تنظیمات مختلف، از جمله:

 • حالت DND (مزاحم نشوید).
 • هشدار برای پیامک یا تماس تلفنی
 • حالت قفل آب
 • حالت خواب
 • سطوح ارتعاش
 • روشنایی صفحه نمایش
 • نمایشگر همیشه روشن
  *ویژگی مورد علاقه شخصی من در Fitbits جدید. این کار عمر باتری 10 روزه را کاهش می دهد و آن را به سه روز نزدیک می کند. من صفحه نمایش همیشه روشن را ترجیح می دهم و سه روز خیلی بد نیست. نمایشگر همیشه روشن در شب، در زمانی که شما تعیین می کنید، خاموش می شود.

انگشت خود را به سمت راست بکشید از صفحه اصلی برای عبور از عملکردهای فعال شده خود مانند اعلان های تلفن، ردیابی تمرین، تنفس هدایت شده، زنگ هشدار و تایمر.

Fitbit Inspire 3 یک پیشرفت بسیار رنگارنگ نسبت به Inspire 2 است

ردیابی تمرین

برای ردیابی تمرین، می‌توانید حداکثر شش نوع تمرین را انتخاب کنید تا در Fitbit Inspire 3 نمایش داده شود. انواع تمرین‌های قابل مشاهده خود را با 20 گزینه موجود در برنامه انتخاب می‌کنید.

حالت های خارج از منزل، مانند دویدن، اگر تلفن همراه خود را داشته باشید، عملکرد GPS دارند. سپس Fitbit Inspire 3 شما می‌تواند فاصله زمانی واقعی را به شما بدهد و حتی سرعت فعلی شما را نشان دهد.

Fitbit Inspire 3 برای شنا نیز خوب است، زیرا تا عمق 50 متری در برابر آب مقاوم است و با حالت قفل آب، می‌توانید تمرین شنای خود را بدون مزاحمت از فشار آب روی صفحه نمایش لمسی پیگیری کنید.

Fitbit Inspire 3 می تواند به GPS گوشی شما متصل شود تا آمار سرعت را در زمان واقعی به شما ارائه دهد

مناطق ضربان قلب در تمرینات

در طول تمرین، همچنان ضربان قلب فعلی و منطقه ضربان قلب را مشاهده خواهید کرد. Fitbit Inspire 3 وقتی مناطق ضربان قلب را تغییر می‌دهید به شما اطلاع می‌دهد، که خوب است، اما این صفحه اعلان برای مدت طولانی روشن می‌ماند، و من وقتی سعی می‌کردم معیارهای واقعی خود را ببینم آزاردهنده می‌شدم.

اگر دقیقاً در مرز بین مناطق ضربان قلب ورزش می کنید، آن اعلان تغییر ناحیه دائماً ظاهر می شود، و تا کنون، من نتوانسته ام راهی برای خاموش کردن یا تنظیم آن پیدا کنم.

پیگیری سفارشی سازی ها

Fitbit Inspire 3 توانایی تشخیص خودکار انواع تمرینات خاص را دارد. برای فعال کردن/غیرفعال کردن بهتر تشخیص خودکار، می‌توانید تنظیمات روی آن‌ها را تنظیم کنید.

شما می توانید نشانه های صوتی را برای مواردی مانند سرعت متوسط ​​یا زمان تنظیم کنید، آنها را فعال کنید و حتی فرکانس پخش آنها را تنظیم کنید.

همچنین برای تنظیم حداکثر ضربان قلب، مناطق ضربان قلب برای تمرین، و همچنین فعال کردن اعلان‌های ضربان قلب نامنظم بالا یا پایین وجود دارد. انعطاف‌پذیری زیادی در عملکردهای ردیابی Fitbit Inspire 3.

سازگاری دستگاه

یک نقطه ضعف بزرگ برای Fitbit Inspire 3، و این برای همه ردیاب های تناسب اندام Fitbit صدق می کند، این است که نمی تواند ضربان قلب شما را به دستگاه های دیگر پخش کند. بنابراین اگر از تجهیزات تناسب اندام Peloton یا NordicTrack یا هر چیز دیگری استفاده می کنید، نمی توانید Fitbit خود را به تمرینات خود متصل کنید.

دقت Fitbit Inspire 3

از نظر دقت، Fitbit Inspire 3 اینطور نیست وحشتناک، اما هنوز با بهترین ها فاصله دارد… به خصوص در مقایسه با ساعت های هوشمند گران تر.

ردیابی ضربان قلب مناسب به نظر می رسد. من در واقع متوجه شدم که آن را کمی سازگارتر از حتی گران‌تر، اما اکنون کمی قدیمی‌تر، Fitbit Charge 5، سازگارتر می‌دانم.

Fitbit Inspire 3 در طول تمرینات با شدت بالاتر که در آن ضربان قلب شما به سرعت بالا و پایین می‌رود، عقب می‌ماند.

به طور مشابه، ردیابی HRV (تغییرات ضربان قلب) بسیار دقیق‌ترین نیست، زیرا Fitbit تنها هر پنج ثانیه یک بار ضربان قلب شما را در زمانی که ورزش نمی‌کنید ردیابی می‌کند. در دراز مدت، این داده ها همچنان می توانند برای مشاهده روندهای بزرگتر در بهبودی و سلامتی مفید باشند.

Fitbit Inspire 3 با سنسور اضافی برای ردیابی اکسیژن خون

اپلیکیشن فیت بیت

در خود Fitbit Inspire 3 همه چیز بسیار ساده و سرراست است. داده های سلامتی و تناسب اندام بیشتری در این برنامه وجود دارد که می توانید به آنها بپردازید. من این رویکرد را دوست دارم.

اکثر افرادی که به Fitbit Inspire 3 علاقه مند هستند، فکر نمی کنم واقعاً نیازی داشته باشند یا تمایلی به کاوش در داده ها داشته باشند. جداسازی دستگاه و برنامه تضمین می کند که حتی اگر وجود دارد هستند ویژگی‌های عمیق‌تر، داشتن برخی از آن‌ها فقط در برنامه باعث می‌شود ساعت خود پیچیده نباشد.

در این برنامه، می توانید نمره خواب خود را بررسی کنید (تجزیه و تحلیل REM، خواب عمیق و سبک) و HRV خود را برای احساس بهتر بهبودی خود مشاهده کنید. شما می توانید میزان تنفس خواب، تغییرات دمای پوست، ضربان قلب در حالت استراحت و مدیریت استرس را ردیابی کنید.

گزینه های کافی برای تبدیل Fitbit به برنامه ردیابی همه در یک شما وجود دارد. ردیابی آب، سیستم کامل ثبت و ردیابی مواد غذایی و ردیابی وزن بدن و چربی بدن وجود دارد. واقعاً به شما این امکان را می دهد که در اینجا به همان اندازه که دوست دارید انجام دهید.

پس از پایان تمرین، می‌توانید برای یک نمای کلی خوب به برنامه Fitbit بروید. اطلاعات به خوبی سازماندهی شده ارائه شده بسیار ساده و اساسی است. برای کسی که فقط به اصول اولیه نیاز دارد، این فوق العاده است.

بسیاری از گزینه های صفحه ساعت برای انتخاب

عضویت Fitbit Premium

Fitbit Inspire 3، مانند همه دستگاه های Fitbit، برخی از ویژگی های عمیق تر خود را در پشت سرویس Fitbit Premium قفل شده است. با خرید Fitbit Inspire 3 شش ماه اول را رایگان دریافت می‌کنید. هزینه 10 دلار در ماه برای حفظ این ویژگی‌ها پس از دوره رایگان است. امکانات عبارتند از:

 • نمره آمادگی روزانه
 • تجزیه و تحلیل خواب پیشرفته
 • گزارش سلامتی
 • تمرینات ویدیویی (در برنامه)
 • بازی ها و چالش ها
 • دسترسی به دستور العمل ها

من می‌دانم که بیشتر مردم برای ویژگی‌ها طرفدار دیوارهای پرداخت نیستند، و صادقانه بگویم، این موضوع در ردیاب تناسب اندام مانند Fitbit Inspire 3 کمی احساس می‌شود. خرید یک دستگاه جدید هزینه کمتری نسبت به پرداخت یک سال خدمات اضافی دارد.

معیارهای سلامت روزانه Fitbit

بسته شدن

Fitbit Inspire 3 کمی گرانتر از برخی ردیاب های دیگر است، اما چیزهای زیادی در مورد این Inspire جدید وجود دارد. از صفحه نمایش لمسی جدید و رنگارنگ با نمایشگر اختیاری همیشه روشن، حسگرهای اضافی برای ردیابی اکسیژن خون، تجزیه و تحلیل خواب و استرس، تا مرحله کلاسیک پایه، کالری و ردیابی تمرین، به علاوه عمر باتری چشمگیر، که می تواند تا 10 روز برسد.

اگر بخواهم به Fitbit Inspire 3 در مقیاسی از «خرید، امتحان کنید، منتظر فروش باشید یا هرگز لمس نکنید» امتیاز دهم، می‌توانم بگویم که قطعاً «خرید» است.

Fitbit Inspire 3 با قیمت 99 دلار، با طراحی فوق‌العاده آسان، چیزهای زیادی برای ارائه دارد. ردیاب های Fitbit به اندازه کافی ساده هستند که مادرم واقعاً می تواند از آنها به خوبی استفاده کند. این کار آسانی برای یک پوشیدنی هوشمند نیست و بسیار قابل قدردانی است.

FitBit Inspire 3 را از اینجا بخرید!


برای اخبار، به‌روزرسانی‌ها، نکات و راهنماهای مرتبط با فناوری تناسب اندام، در YouTube مشترک شوید: